55SM8500 NanoCell 4K UHD TV LG

55SM8500 NanoCell 4K UHD TV LG
Doprava zdarma
17 490 Kč
14 455 Kč bez DPH
Cena po registraci:17 140 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
na dotaz
na dotazPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:na dotazOsobně v Trutnově - Náchodská:na dotaz
Předpokládané termíny doručení
Kód0477405Záruka24 měsíců

Popis produktu

Televizor, který dokáže mnohem více, než jen přehrát pár pořadů. Každý obraz bude tak realistický, že chvílemi nebudete vědět, jestli sedíte doma na gauči, nebo stojíte uprostřed fotbalového stadionu. Díky živému zvuku zapomenete na vše kolem a, když ještě inteligentní technologie Al vše upraví podle toho, kde sedíte a co sledujete, budete absolutně vtaženi do děje. Pokud zrovna nebudete nic sledovat, zobrazí vám nejrůznější turistické destinace a tak budete mít na stěně namísto černého obdélníku zajímavý obraz. LG TV zvládne také upravit nastavení klimatizace nebo vypnout vysavač, aniž byste museli vstávat z pohovky, a navíc vám zobrazí všechny informace, které vás právě zajímají.

Živé barvy s Nano Cell

V televizoru najdete nejnovější technologii NanoCell, která vám zajistí ten nejlepší zážitek ze sledování. Každý den pro vás připraví dokonalý obraz s dokonalým zvukem a vy si budete moci vychutnat absolutní čistotu barev. Technologie Nano Color používá nanočástice velké pouhý 1 nm, které filtrují nežádoucí barvy a výsledkem je naprosto jasné, realistické a zářivé barevné spektrum. Každá barva je navíc okamžitě kalibrována technologií CalMAN.
Živé barvy s Nano Cell
 
Široké pozorovací úhly

Široké pozorovací úhly

Můžete se pohodlně natáhnout na gauč, chodit při sledování televize po pokoji, nebo pozvat své přátele na filmový večer a stále všichni uvidí perfektní obraz s nezkreslenými barvami. Obrazovky LG prošly mnoha testy a výsledkem bylo zjištění, že obraz i barvy zůstávají absolutně stejné i z pozorovacího úhlu 60°.
 

Špičkový zvuk

Televizory podporují HDR formáty a to dokonce i Advanced HDR a HDR10 Pro. Tak si můžete vychutnat každý film, jako byste ho sledovali v první řadě kina, a každý sportovní přenos, jako byste seděli přímo v hledišti. K dokonalosti vše dovede bezkonkurenční zvuk od společnosti Dolby.
Špičkový zvuk
 
Umělá inteligence

Umělá inteligence

Inteligentní procesor Alpha 7 společně s umělou inteligenci dokáží téměř zázraky. Rozpoznají, jaký žánr právě sledujete, a podle toho upraví nastavení zvuku i obrazu. Také zjistí, kde v místnosti se právě nacházíte, a udělají vše pro to, aby vám dopřáli maximální pohodlí při sledování díky přesně optimalizovanému nastavení pro danou situaci.
 

Využitelný mnoha způsoby

Miniaturní rámečky vás nebudou rušit během sledování ani po tom, co film skončí. Když zrovna nebudete televizor používat, můžete zvolit režim Galerie, kde se vám budou zobrazovat nejzajímavější turistické destinace, které společnost TripAdvisor pravidelně aktualizuje. Už žádné temně černé obrazovky, které budou trnem v oku v jinak světlém pokoji.
Využitelný mnoha způsoby
 
Chytrá domácnost

Chytrá domácnost

LG TV si rozumí s Google Asistentem i Alexou. Můžete svou televizi nechat, aby vám vybrala film podle vašich požadavků, nebo aby vám našla a zobrazila jakékoli informace. A pokud disponujete více chytrými spotřebiči, můžete je ovládat i z gauče. Stačí požádat technologii Al, aby zapnula pračku nebo ztlumila osvětlení a nemusíte přitom ani hnout prstem.
 

Zahrajte si

LG TV se díky velké obrazovce, skvělému obrazu, dokonalému zvuku a bleskovým reakcím stává ideálním zařízením pro hraní her. S automatickým režimem s nízkou latencí dostanete z televizoru maximální výkon každou sekundu a se zpožděním na vstupu pouhých 14,5 ms se brzy stanete vítězem v každé hře, do které se pustíte.
Distribucecz
Parametry a specifikace
Popis