}

ADSL router TP-Link Archer VR2100 VDSL/ADSL MODEM 4xGLAN, USB, WIFI 2,4/5GHz

VDSL/ADSL router, profil VDSL2 35b. Standard 802.11a/b/g/n/ac, 2pásmové připojení (300 Mb/s - 2,4 Ghz a 1733 Mb/s – 5 Ghz). MU-MIMO a Beamforming. Podpora aplikace Tether a sítě Mesh. Rodičovská kontrola, hostující síť, QoS, SPI Firewall, IPv6.
ADSL router TP-Link Archer VR2100 VDSL/ADSL MODEM 4xGLAN, USB, WIFI 2,4/5GHz
Doprava zdarma
ADSL router TP-Link Archer VR2100 VDSL/ADSL MODEM 4xGLAN, USB, WIFI 2,4/5GHz
ADSL router TP-Link Archer VR2100 VDSL/ADSL MODEM 4xGLAN, USB, WIFI 2,4/5GHz
ADSL router TP-Link Archer VR2100 VDSL/ADSL MODEM 4xGLAN, USB, WIFI 2,4/5GHz
ADSL router TP-Link Archer VR2100 VDSL/ADSL MODEM 4xGLAN, USB, WIFI 2,4/5GHz
2 999 Kč
2 479 Kč bez DPH
Cena po registraci:2 939 Kč s DPH
Externí sklad
pátek 19. srpnaPřepravní společností:Osobnì v Trutnovì - Horská:čtvrtek 18. srpnaOsobnì v Trutnovì - Náchodská:čtvrtek 18. srpna
Předpokládané termíny doručení
Kód0483214Záruka24 měsíců

Bezdrátový VDSL/ADSL router TP-Link Archer VR2100 pracuje na frekvencích 2,4 a 5 GHz standardu 802.11a/b/g/n/ac. Vychutnejte si celkovou rychlost až 2,1 GB/s, abyste eliminovali latenci a vyrovnávací paměť z vašich streamů HD a zpoždění z online her. Dvě vyhrazené sítě Wi-Fi podporují více zařízení, snižují bezdrátové rušení a vytvářejí stabilní připojení. Archer VR2100 tak znamená super rychlou a stabilní síť pro vaši domácnost, která dosahuje rychlosti až 1733 Mb/s v pásmu 5 GHz a 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz.

Super VDSL

Archer VR2100 je vybaven technologií Super VDSL (profil VDSL2 35b), tedy nejnovější generaci technologie DSL. Downstream je zvýšen až o 350 Mbps, takže je až 3,5x rychlejší než jeho předchůdce VDSL2. Integrovaný port DSL také podporuje všechna standardní připojení, takže je Archer VR2100 kompatibilní i s VDSL2, ADSL2 +, ADSL2 nebo klasickým ADSL.

Stabilita sítě

Obrovskou výhodou je možná spolupráce s produkty TP-Link OneMesh, která přinese flexibilnější a nákladově efektivnější síť Mesh s jediným názvem Wi-Fi pro bezproblémové pokrytí v celé domácnosti. Eliminuje slabé oblasti signálu jednou provždy. Pokročilá technologie Mesh zařídí, aby si zařízení automaticky vybralo nejlepší možné spojení při pohybu po domácnosti.

Simple Network Management Protocol (SNMP) je součástí sady internetových protokolů a slouží pro průběžný sběr nejrůznějších dat pro potřeby správy sítě. Pomáhá najít poruchy a následně implementujte jejich diagnostiku. Podpora SNMP vám tak pomůže předcházet problémům v rámci sítě pomocí konfigurace SNMP TRAP (past na události), kdy zašle správci informace o jejím stavu - tzv. SNMP message. K tomu dojde zpravidla potom, kdy byla splněna předem definovaná podmínka - výpadek, kolize, dosažení hraniční hodnot.

Router podporuje také protokol CWMP, též TR-069. Ten má podobnou funkci jako SNMP a shromažďuje tak informace, provádí diagnostiku a konfiguruje zařízení.

Pokročilé funkce překladu adres (NAT)

Router VR2100 s sebou přináší i pokročilé funkce překladu adres (NAT) - Port Forwarding, Port Triggering, UPnP a DMZ.

Port Forwarding, česky přesměrování portů, je metoda směrování portů z jednoho síťového uzlu na druhý. Typickým použitím je umožnění vnějšímu uživateli připojit se na port na soukromé adrese v lokální síti prostřednictvím směrovače, který podporuje technologii překladu síťových adres.

Port Triggering je specializovaná forma port forwardingu. Odchozí spojení na předem určeném portu („trigger port“) způsobí v případě aktivity odchozích portů, že příchozí provoz na specifické příchozí porty je dynamicky přesměrován na hostitele, který započal komunikaci. To umožňuje počítačů poskytovat služby, které obvykle vyžadují veřejnou adresu počítače.

Termín UPnP je odvozen od plug-and-play, což je technologie pro automatickou konfiguraci hardwarových zařízení připojených k počítači. Cílem UPnP sady protokolů je umožnit jednoduché připojení periferních součástí počítače a zjednodušit zavádění sítí v domácnostech i podnicích. UPnP definuje řídicí protokol zařízení postavených na komunikačních standardech.

Jméno DMZ je odvozeno z termínu „demilitarizovaná zóna“, což je oblast mezi státy, ve které nejsou povoleny žádné vojenské akce. Toto pojmenování je logické, protože se jedná o bezpečností opatření, fyzickou nebo logickou podsíť, která je z bezpečnostních důvodů oddělena od ostatních zařízení. Jejím účelem je přidání další bezpečnostní vrstvy v lokální síti. To znamená, že případný útočník získá přístup pouze k zařízení, které je v DMZ, ale zbytek lokální sítě je v bezpečí.

Všestranná konektivita

Archer VR2100 je navržen tak, aby vás připojil k internetu bez ohledu na vaši situaci. Pro dosáhnutí špičkového výkonu, který je potřebný třeba pro streamování v HD a hraní her, je router vybaven 4 porty Gigabit LAN. Konkrétně se jedná o 3 RJ-45 gigabit LAN a jeden RJ-45 gigabit WAN, který podporuje kabelové připojení k modemu s optickým nebo koaxiálním připojením. Dále na routeru naleznete i RJ-11 DSL, který dokáže vytvořit přemostěné spojení pro jednu telefonní linku a ještě více rozšiřuje výbavu a možnosti použítí Archeru VR2100.

Na jeho boční straně je umístěn USB 3.0 port pro záložní připojení k síti pomocí 3G/4G adaptéru pro případ, že vám internet přestane fungovat. Adaptér 3/4G stačí připojit k portu USB 3.0, který poté slouží jako záložní možnost, abyste mohli být neustále online. Port USB 3.0 poskytne přenosy dat až 10x rychleji než tradiční port USB 2.0. Navíc k němu připojte i externí úložná zařízení, takže zvládnete vysokorychlostně sdílet soubory, fotografie či videa.

Aplikace Tether

Nastavte Archer VR2100 v několika minutách díky intuitivnímu webovému rozhraní a šikovné aplikaci Tether. Spravujte síťová nastavení opravdu snadno. Pomocí TP-Link Tether a DDNS můžete kontrolovat vaši domácí síť, včetně rodičovských kontrol a řízení přístupu, odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení s operačními systémy iOS nebo Android. Aplikace vás navíc upozorní na veškeré dostupné aktualizace firmwarů, abyste měli jistotu, že vaše Wi-Fi síť využívá nejlepší a nejpokročilejší protiopatření. Pokud budete potřebovat svůj domácí router restartovat, aktualizovat nebo změnit jeho konfiguraci, zatímco jste v kanceláři nebo na dovolené, díky tomuto Cloudu je to snadné.

Bezpečné surfování a kvalita služeb

Rodičovská kontrola zajistí osobní a odpovídající přístup k internetu pro každého člena rodiny. Úrovně filtrů a časové limity pomohou s kontrolou těch nejmenších, kdy můžete blokovat určité URL adresy nebo naplánovat časy, kdy se zařízení pro děti může připojit k internetu.

Síť pro hosty oddělí vaší vlastní primární sít a přináší tak větší bezpečí pro vás a vaše data. Stačí nastavit zabezpečení na WPA / WPA2 Personal, ponecháte výchozí verzi šifrování a jeho hodnoty a zvolíte snadno zapamatovatelné heslo. Takto jednoduše si nastavíte Wi-Fi pro hosty a chráníte svojí rodinu a její soukromí.

Pomocí QoS (Quality of Service) zase vyberete zařízení nebo činnosti, které chcete upřednostnit ve své síti. Pouhými několika klepnutími se ujistíte, že váš notebook nebo streamovaný film je na prvním místě v rámci vaší sítě.

Wi-Fi pro každého

Technologie MU-MIMO obsluhuje až čtyři zařízení najednou, zkracuje dobu čekání, zvyšuje propustnost Wi-Fi pro každé zařízení, kdy za pomoci prostorových streamů obslouží paralelně několik klientů díky tvarování paprsků (beamformingu) vysílaného signálu. Technologie Beamforming sleduje díky soustavě antén umístění bezdrátových zařízení v síti a vždy usměrní WiFi signál přímo na tato zařízení. Tato chytrá distribuce signálu cíleně zesiluje bezdrátový signál a zvyšuje jeho stabilitu.

Na internetu se již objevují zdroje dostupné pouze pomocí IPv6, který postupně nahrazuje dosluhující protokol IPv4. Přináší zejména otevřenou konektivitu mezi všemi zařízeními, která s IPv4 kvůli nedostatku adres nebyla možná. Protokol IPv6 hravě zvládne masivní rozšíření adresního prostoru a přidělí všem zařízením jejich vlastní IPv6 adresu. To zaručí vysokorychlostní přenos dat a umožní naplno využívat všech možností internetu.

Hlavní přednosti

 • Super VDSL – Nejnovější technologie Super VDSL (profil 35b VDSL2) přináší rychlosti internetu až 350 Mb/s
 • Překonává rychlostní limity Wi-Fi předchozí generace a dosahuje rychlost až 1733 Mb/s v pásmu 5 GHz a 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz
 • Celková rychlost připojení dosahuje až na 2,1 GB/s
 • 4×4 MU-MIMO současně přenáší data do více zařízení se 4násobným výkonem a obslouží paralelně několik klientů díky tvarování paprsků
 • Spolupracuje s produkty TP-Link OneMesh a vytváří flexibilní a nákladově efektivní síť Mesh s jediným názvem
 • 3x RJ-45 gigabit LAN a 1x RJ-45 gigabit WAN s podporou kabelové připojení k modemu pomocí optického nebo koaxiálního připojení
 • Port USB 3.0 a běží až desetkrát rychleji než předchozí generace, čímž rozpoutá domácí zábavu
 • Snadná dostupnost a správa sítě její dálkové ovládání pomocí libovolného mobilního zařízení iOS nebo Android přes aplikaci TP-Link Tether
 • Podpora protokolu IPv6 pro rozšíření adresního prostoru
 • Podpora SNMP trap a SNMP message pro lepší správu a stabilitu sítě - najde poruchy a následně implementujte jejich diagnostiku

Specifikace

 • Značka: TP-Link
 • Model: Archer VR2100
 • Určení: VDSL/ADSL router
 • Managment: webOS + mobílní aplikace Tether

Bezdrátové vlastnosti

 • Bezdrátové frekvence: 2.4 + 5 GHz (dual band)
 • WiFi standardy: 802.11ac, 802.11n, 802.11a, 802.11b/g
 • Přenosová rychlost WiFi - 2.4GHz: 300 MB/s
 • Přenosová rychlost WiFi - 5GHz: 1733 MB/s
 • Přenosová rychlost WiFi - celková: 2133 MB/s
 • Vysílací výkon 2.4GHz: 20 dBm
 • Vysílací výkon 5GHz: 23 dBm
 • Šifrování: 64/128-bit WEP,WPA / WPA2,WPA-PSK/ WPA2-PSK encryption
 • MU-MIMO: Ano
 • 2.4GHz MIMO: 4 x 4
 • 5GHz MIMO: 4 x 4
 • Typ antény: Vestavěná, Fixní
 • Počet fixních antén: 3
 • Počet vestavěných antén: 1

Rozhraní a napájení

 • Počet portů USB 3.0: 1
 • WAN port: RJ-11
 • LAN port: 3x RJ-45
 • Rychlosti LAN: (3) 10/100/1000Mbps + (1) 10/100/1000Mbps LAN/WAN
 • Napájení přes konektor/svorkovnici: 12V / 1,5A

Software

 • DSL standardy: ADSL, VDSL
 • Podporované VPN: PPTP, IPSec, OpenVPN
 • Operační mód: 3G/4G Router
 • Podpora IPv6: Ano
 • Podpora SNMP: Ano

Ostatní

 • Použití: vnitřní
 • Tlačítka: reset, WPS, napájení, WiFi, LED
 • Provozní teplota: 0 až 40 °C
 • Hmotnost: 599 g
 • Rozměry (V x Š x H): 37 x 216 x 164 mm

Obsah balení

 1. Router Archer VR2100
DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení