Aku šroubovák Narex AS 37-Li HYBRO

Aku šroubovák, 3,6 V, 0,85 Ah, Li-Ion, 4 Nm, sklíčidlo 1/4“ Hex, integrovaná baterie, nabíječka, baleno v blistru, hmotnost 0,16 kg
Aku šroubovák Narex AS 37-Li HYBRO
-27 %
Běžná cena s DPH 899 Kč 659 Kč 545 Kč bez DPH
Cena po registraci:646 Kč s DPH
skladem ext.
čtvrtek 17. červnaPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:středa 16. červnaOsobně v Trutnově - Náchodská:středa 16. června
Předpokládané termíny doručení
Kód0484013Záruka24 měsíců
Narex AS 37-Li HYBRO je přímý šroubovák s hybridním akumulátorovým pohonem. Je to první akumulátorový šroubovák na světě s parametry konvenčního ručního šroubováku. Unikátní propojení principů akumulátorového a manuálního použití je dokonalé pro každodenní běžné i odborné práce.

Aku šroubovák je lehký, proto je vhodný i pro práci, která vyžaduje určitou míru citu. Ergonomicky propracovaný axiální design je přímo předurčen pro snadné použití na složitých a nedostupných místech.

Spolehlivý motor a robustní celokovová převodovka zajišťují vysoký utahovací výkon stroje a dlouhou životnost. Automatická aretace vřetena je určena pro manuální režim šroubování.

Díky nejlehčímu Li-Ion akumulátorovému článku má šroubovák nejdelší STAND-BY odezvu na trhu. Elektronicky monitorovaná vestavěná rychlonabíječka má barevnou signalizační diodou, která vám ukáže, zda se přístroj nabíjí, nebo je baterie plná.

Šroubovák má rychloupínací systém nástrojů pro širokou paletu spotřebního příslušenství. Navíc je vybaven automatickým LED pracovním světlem pro práci v temných koutech.

Specifikace:

Napájecí napětí: 3,6 V
Kapacita akumulátoru: 0,85 Ah
Nabíjecí čas akumulátoru: ~45 min
Napájení: Micro USB 5Pin 5V ~0,5 Ah
Max. O vrutu do dřeva: 5 mm
Max. O vrtání do dřeva: 5 mm
Otáčky naprázdno: 280 ot./min
Rozsah použití: max. M8
Max. kroutící moment aku pohon: 4 Nm
Max. kroutící moment manuálně: 10 Nm
Upínání: E6,3
Hmotnost: 0,162 kg

Obsah balení:

Aku šroubovák Narex
Napájecí kabel Micro USB 5pin
110 mm oboustranný bit PH1 / PH2
DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis