Anker Eufy Video Doorbell 2K black (Battery-Powered) Add on only T82101W1

Anker Eufy Video Doorbell 2K black (Battery-Powered) Add on only T82101W1
Doprava zdarma
3 999 Kč 3 305 Kč bez DPH
Cena po registraci:3 919 Kč s DPH
Skladem 1 ks
středa 16. červnaPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:úterý 15. červnaOsobně v Trutnově - Náchodská:úterý 15. června (1 ks)
Předpokládané termíny doručení
Kód0477872Záruka24 měsíců

Anker Eufy Video Doorbell 2K black (Battery-Powered) Add on only

Kvalitní videozvonek Anker Eufy Video Doorbell 2K

Potřebujete zajistit nepřetržitý dohled svých vchodových dveří? V tom případě vám zcela jistě pomůže videozvonek Anker Eufy Video Doorbell 2K s integrovaná kamerou nabízející obraz s rozlišením 2560 × 1920 pixelů. Obraz je navíc opatřen korekcí proti zkreslení i podporou WDR (kompenzace protisvětla). Obraz ve formátu 4:3 je proto vysoce kvalitní ve dne, v noci, v protisvětle i při slabším osvětlení. Samotný bezdrátový přenos obrazu je šifrován a rovněž můžete své záznamy ukládat na interní úložiště. Důležitou zprávou je výdrž dobíjecí baterie na úrovni 6 měsíců.

V této sadě se nachází videozvonek s integrovanou kamerou, mikrofonem a reproduktorem. Jde o rozšiřující prvek například pro druhý vchod do vašeho domu nebo kanceláře. Samostatně je videozvonek Anker Eufy nefunkční, vyžaduje připojení k jednotce Homebase 2.

Videozvonek Anker Eufy Video Doorbell 2K přečká léto i zimu

Venkovní zvonek Anker Eufy Video Doorbell 2K je certifikován IP65. Odolává výkyvům teplot -20 až + 50 °C i nepříznivým povětrnostním vlivům.

Pro Anker Eufy Video Doorbell 2K je bezpečnost na prvním místě

Samotný bezdrátový přenos obrazu je šifrován pomocí standardu AES-256. K dispozici máte i možnost ukládat záznamy z videozvonku Anker Eufy Video Doorbell 2K na interní úložiště. Opět v šifrované podobě. 

Chytré funkce videozvonku Anker Eufy Video Doorbell 2K

Pro aktivaci vyzvánění zvonku Anker Eufy Video Doorbell 2K není potřeba dotyk prstu. Vestavěný senzor totiž automaticky reaguje na přítomnost člověka. Komunikace probíhá v reálném čase prostřednictvím obousměrného zvuku, což je mimořádný benefit. Důležitou součástí je přesný software kamery, který dokáže identifikovat tvar těla a obličeje, teprve poté odesílá na mobilní telefon personalizované notifikace. Naopak videozvonek Anker Eufy Video Doorbell 2K ignoruje domácí mazlíčky a minimalizuje tak riziko falešných poplachů. Nastavit lze různé detekční zóny a nahrát tři přednastavené automatické odpovědi. Zvonek lze jednoduše přes WiFi spárovat se službami Google Assistant či Amazon Alex.

 
Anker Eufy Video Doorbell 2K

2K a WDR

Skvělou kvalitu obrazu zajišťuje videozvonku Anker Eufy Video Doorbell 2K jemné rozlišení a především kompenzace protisvětla. Díky tomu místo pouhého stínu jasně poznáte přicházející osobu.

Anker Eufy Video Doorbell 2K

Anker Eufy Video Doorbell 2K má dlouhou výdrž baterie

Dobíjecí baterie, která je součástí zvonku Anker Eufy Video Doorbell 2K, má výdrž zhruba půl roku provozu. Na nízký stav baterie vás včas upozorní mobilní aplikace.

Anker Eufy Video Doorbell 2K

Přesné rozpoznání

Každá událost u vašich dveří je analyzovaná pomocí umělé inteligence. Díky tomu se citelně sníží riziko planého poplachu.

Anker Eufy Video Doorbell 2K

Napojení na asistenty

V rámci chytré domácnosti snadno propojíte zvonek Anker Eufy Video Doorbell 2K s dalšími zařízeními. Například hlasovým povelem vám Google Assistant  okamžitě ukáže, kdo zrovna zvoní. 

Anker Eufy Video Doorbell 2K

Anker Eufy Video Doorbell 2K umožňuje hlasovou komunikaci

Možná nejste zrovna doma a přijel kurýr s balíčkem. Po zazvonění s ním můžete hlasově komunikovat a zvolit optimální řešení celé situace.

Anker Eufy Video Doorbell 2K

Připravené odpovědi

Zrovna nemůžete mluvit? Stačí v aplikaci vybrat jednu z předvolených možností a čekající osoba dostane prostřednictvím videozvonku Anker Eufy Video Doorbell 2K hlasový pokyn, jak se zachovat.

Distribucecz
Parametry a specifikace
Popis