}

Concept VR3120

Robotický vysavač s mopem 2 v 1 PERFECT CLEAN Laser, laserová navigace LaserTec 2.0, vysává vytírá, Sací síla 3300 Pa (3 úrovně), Baterie LG BYD 5200 mAh – provozní doba až 250 minut, BLDC motor, TOF senzor, CARPET turbo, ovládání pomocí aplikace Concept
Concept VR3120
-24 %
Doprava zdarma
Concept VR3120
Concept VR3120
Běžná cena s DPH 9 999 Kč
7 990 Kč
6 603 Kč bez DPH
heureka s DPH 7 990 Kč
Skladem 1 ks
čtvrtek 18. srpnaPřepravní společností:Osobnì v Trutnovì - Horská:zítraOsobnì v Trutnovì - Náchodská:zítra
Předpokládané termíny doručení
Kód0599079Záruka24 měsíců

Robotický vysavač s mopem 2 v 1 PERFECT CLEAN Laser, laserová navigace LaserTec 2.0, vysává vytírá, Sací síla 3300 Pa (3 úrovně), Baterie LG BYD 5200 mAh – provozní doba až 250 minut, BLDC motor, TOF senzor, CARPET turbo, ovládání pomocí aplikace Concept Robot v češtině nebo dálkového ovládání

 

Smart robotický vysavač Concept VR3120 Laser 2v1 Perfect Clean bude skvělým pomocníkem ve vaší domácnosti, který vysaje i vytře nečistoty sám bez vaší pomoci. Nabízí 3 režimy úklidu a je vybaven 3 hlavními kartáči a dvěma bočními kartáči, díky kterým si vyčistěte domácnost na maximum. Kromě praktických funkcí disponuje i možností ovládání smartphonem díky bezplatné aplikaci Concept Home. Vyspělá laserová navigace LaserTec 2.0 si naskenuje vaši domácnost a vytvoří si přesnou mapu pro úklid. Zvládne projít překážku vysokou až 1,8 cm. S vysokokapacitní 5200 mAh baterií LG BYD vydrží uklízet až 250 minut na 1 nabití. 3-stupňová filtrace s HEPA 13 zachycuje prach, roztoči i další alergeny. Přidejte do zásobníku na vodu vhodný dezinfekční prostředek a vypusťte robota vytírat. Vaše podlahy budou dokonale čisté a dezinfikované.

Concept VR3120 Laser 2v1 Perfect Clean

 • Navigační technologie LaserTec 2.0
 • BLDC motor
 • Doba nabíjení: 4 - 5 hodiny
 • Sací síla: 3300 Pa (3 úrovně)
 • Baterie LG BYD 5200 mAh s výdrží až 250 minut
 • TOF senzor
 • CARPET turbo
 • Aplikace Concept Robot i v češtině
 • ROOMPLAN - rozdělení místností, druhy úklidu, zakázané zóny
 • Total Surface
 • 3 režimy úklidu: kompletní, zónový, lokální
 • 3 funkce: TURBO, DOUBLE, tichý režim
 • Elektronicky řízené vytírání
 • 2x vyměnitelný zásobník
 • Kapacita prachového zásobníku: 600 ml
 • Kapacita zásobníku 2 v 1: prachový 350 ml / na vodu 300 ml
 • Třístupňová filtrace s HEPA filtrem 13
 • Plánované úklid
 • Hlučnost: 60 - 70 dB

Uklizené bez námahy

Robotický vysavač Concept VR3120 Laser 2v1 Perfect Clean je vybaven vyspělou laserovou navigací LaserTec 2.0, která podrobně naskenuje vaši domácnost a vytvoří přesnou mapu pro plánování úklidu. Robot se s maximální přesností orientuje v prostoru, neprochází opakovaně již uklizené místa, a tím zkracuje dobu úklidu. Bez problémů si poradí se všemi podlahovými krytinami i s členitými prostory. Díky velkým kolům a silnému motoru překoná dveřní prahy a jiné překážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.

Vysává a vytírá 2v1

Nechte robotický vysavač Concept vysávat a umývat váš domov, zatímco jste v práci nebo relaxujete. Robot je vybaven dvěma zásobníky, díky kterým si snadno poradí se suchým i mokrým úklidem. První zásobník s kapacitou 600 ml slouží pro klasické úklid na sucho. Nasadíte druhý zásobník 2 v 1, můžete vysávat a vytírat najednou. Kombinuje totiž klasickou nádobu na prach s elektronicky řízeným zásobníkem na vodu, takže v rekordním čase docílíte dvě úklidu najednou. Průtok vody můžete pomocí aplikace nastavit na nízkou, standardní nebo vysokou úroveň podle míry znečištění. Zásobník na vytírání je osazen textilií z mikrovlákna, která na sebe váže nečistoty a během úklidu podlahu také vyleští. Textilii lze snadno sejmout a vyprat v pračce.

Účinný motor

Parádní sací výkon je zásluhou hlavně BLDC motoru. Jedná se o nově používaný digitální bezkartáčový stejnosměrný motor, který má řadu výhod. Zmíněný motor je tišší, spolehlivější, energeticky úspornější a má delší životnost než běžné motory. Současně se podílí na vysoké sací síle vysavače, která dosahuje 3300 Pa. Nabízí 3 úrovně výkonu, které se mění v závislosti na spuštěném režimu úklidu. Sací výkon lze nastavit také manuálně dle potřeby a míry znečištění.

Kvalitní baterie

Vysokokapacitní baterie 5200 mAh LG BYD, poskytuje vysavači energii až na 250 minut nepřetržitého úklidu. Můžete tak vyčistit velké prostory bez nutnosti nabíjení. Baterie vyniká svou dlouhou životností, vysokým výkonem, bezpečností a stabilním cyklem. V okamžiku, kdy kapacita baterie klesne pod 15%, robot se automaticky vrátí do dokovací stanice.

Šikovná aplikace

Stáhněte si do svého telefonu nebo tabletu zdarma aplikaci Concept Robot a mějte nastavení robota zcela ve svých rukou. Pomocí aplikace můžete naplánovat úklid kdykoliv a odkudkoliv a zároveň v reálném čase sledovat, kolik toho uklidil a kde se právě nachází. I když nebudete právě doma, úklid domácnosti budete mít neustále pod kontrolou. Ovládání je možné i za pomocí dálkového ovladače.

ROOMPLAN

Šikovná funkce ROOMPLAN naplánuje vaše úklid do posledního detailu. Pomocí aplikace můžete pro každou místnost nebo vyznačenou zónu nastavit přesný časový plán úklidu, režim úklidu a úroveň sacího výkonu. O více se už starat nemusíte. Robot se v nastavený čas automaticky spustí, zahájí úklid a po ukončení se vrátí do nabíjecí stanice.

Neunikne mu ani smítko

Robotický vysavač VR3120 je vybaven třemi hlavními kartáči (CARPET, hardfloor a PET) a dvěma bočními kartáčky. Hlavní kartáče lze měnit v závislosti na vysávání povrchu, boční kartáčky rozšiřují záběr vysávání a dokonale uklidí kolem stěn, nábytku, v rozích místnosti a v dalších těžko přístupných místech.

Carpet kartáč

Jde o spirálovitou kartáč, která je tvořena kombinací štětin a gumových lamel. Je vhodná na všechny druhy podlah včetně koberců.

Kartáč na tvrdé podlahy

Tento kartáč je ideální především pro tvrdé podlahy. Díky měkkému povrchu se speciálními vlákny dokáže zachytit až 3x více nečistot včetně miniaturních částic. S touto kartáčem dosáhnete efektivní a zároveň šetrné úklid bez poškrábaných podlah.

Kartáč pro majitele domácích mazlíčků

Tuto spirálovitou kartáč osazenou gumovými lamelami uvítají především domácnosti s chlupatými mazlíčky. Dokáže zachytit i ten nejjemnější prach, zvířecí srst nebo popadané vlasy, aniž by docházelo k jejich namotávání.

CARPET turbo

Funkci Carpet turbo můžete využít, pokud máte v robotu nainstalovanou koberec kartáč. Aktivuje se v okamžiku, kdy vysavač naběhne na koberec. Automaticky zvýší sací výkon na maximum pro zajištění opravdu efektivního úklidu. Po návratu na tvrdé podlahy se vrátí k původnímu výkonu.

Funkce Total Surface

Díky funkci automatického pokračování v úklidu Total Surface nemusíte mít strach, že si vysavač neporadí s úklidem větších ploch. Pokud se během úklidu vybije, automaticky vyhledá nabíjecí stanici, kde počká do plného nabití. Poté se automaticky vrátí k úklidu a pokračuje tam, kde přestal.

Úklid celé domácnosti

Dělejte si hravě poradí s úklidem celé domácnosti. Prohledá domácnost a vygeneruje mapu, kterou si následně rozdělí na menší zóny. Jednotlivé oblasti následně jednu po druhé důkladně vysaje podél stěn a pak v liniích uklidí zbývající prostory. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.

3 režimy úklidu

Velkou předností zónového režimu je, že robot uklidí jen tam kde to potřebujete. Pomocí aplikace můžete definovat a pojmenovat až 10 zón včetně zakázaných oblastí. V zvolené zóně robot uklidí stejným způsobem jako při automatickém úklidu, tzn. že vysaje podél stěn a následně v liniích uklidí zbývající prostory. Velkou výhodou zónového režimu je možnost vyznačení uzavřených pásem, kde robot uklízet nebude. Oceníte to např. během vytírání, kdy nechcete, aby vám robot nabíhal na koberce. Chcete zvýšit efektivitu úklidu, můžete využít přídavné funkce: DOUBLE, kdy robot po dokončení běžného úklidu zopakuje úklid v liniích napříč své prvotní dráhy a TURBO, které zvýší sací výkon na nejvyšší stupeň.

Úklid menších ploch

Lokální režim spusťte přímo na těle vysavače a slouží pro úklid menších ploch. Robot na střední sací výkon provede dvojité úklid v oblasti 2 x 2 m se středem v své startovací poloze. Pro dosažení důkladnějšího úklidu můžete pomocí aplikace určit bod na mapě a aktivovat úklid v TURBO režimu. Robot automaticky přejde na určené místo, které určí jako střed, a provede dvojité úklid s maximálním výkonem v oblasti 1,5 x 1,5 m.

Odstranit až 99,9% částic

Obecně je ve vzduchu vždy nějaký prach. Vysavač disponuje pokročilým filtračním systémem TripleAirClean. Jde o třístupňovou filtraci s HEPA filtrem 13, který dokáže ze vzduchu odstranit až 99,9% částic a jiných škodlivin, včetně bakterií a virů. Dosáhnete tak maximálně čisté prostředí, které ocení především alergici a rodiny s malými dětmi. V boji proti virům a bakteriím si poradíte jednoduše přidáním do zásobníku na vodu vhodný dezinfekční prostředek a vypusťte robot vytírat. Vaše podlahy budou dokonale čisté a dezinfikované.

Mluví česky

Rádi byste si koupili robotický vysavač, ale máte strach, že mu nebudete rozumět? S robotickým vysavačem Concept VR3120 se to nestane. Tento skvělý pomocník pro každodenní úklid mluví hned v 5 jazycích: česky, slovensky, anglicky, polsky a maďarsky.

Příslušenství:

 • Nabíjecí stanice
 • CARPET hlavní kartáč
 • Hardfloor hlavní kartáč
 • PET hlavní kartáč
 • Mopovací modul + 2x mopovací textilie
 • 3 HEPA filtr 13 + pěnový filtr
 • Dálkové ovládání s displejem
 • Čisticí kartáček
DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení