Diablo III (X360)

Diablo III (X360)
Doprava zdarma
258 Kč
213 Kč bez DPH
Cena po registraci:253 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
na dotaz
na dotazPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:na dotazOsobně v Trutnově - Náchodská:na dotaz
Předpokládané termíny doručení
Kód14878,00PN22093Záruka24 měsíců

Popis produktu

Diablo III je následovníkem legendární herní série, které se celosvětově prodalo miliony kusů. Bere si základní prvky od svých předchůdců. Náhodné generování úrovní, obrovská množství příšer, řady jedinečných úkolů, tuny předmětů, a to vše zahrnuje do epického příběhu. Zároveň přidává další nové prvky, díky kterým posouvá žánr RPG zase o stupínek dále. Novinky ve verzi pro Xbox 360:

zcela přepracované ovládání ušité na míru pro DualShock
úžasná kooperace až 4 hráčů u jedné obrazovky přinese řadu zábavných situací
vylepšení vizuální stránky hry
výhodná možnost offline hraní přináší zrušení aukčního domu

Barbarian (Barbar) – zdroj síly zuřivost (Fury) Barbar je zuřivým bojovníkem, který nikdy neuhýbá ze souboje tváří v tvář. Jeho hlavní zbraní je zuřivost, útoky se skokem a možnost boje se dvěma zbraněmi současně. Díky obrovské síle a velikosti dominují Barbaři v kontaktních soubojích při využití téměř jakékoli zbraně. Nesnaží se nahánět jednotlivé protivníky, ale dosahují nejlepších výsledků, když se vrhnou přímo do žáru boje a rozsekají všechny na padrť! Barbaři s lehkostí používají zbraně, které jsou ostatní postavy schopny pouze stěží uzvednout. Bez problémů také obslouží meč, kladivo, nebo sekeru v obouručním držení a snadno tak rozdrtí každého, kdo se jim postaví do cesty. Síla a zuřivost jdou dobře dohromady. Díky tomu je Barbar při boji tím silnější, čím více rozdrtí protivníků. Snáze pak další rozdělí napůl, odhodí je do dáli nebo nakopne, až se jim oddělí kosti od masa a svalů. Výkřiky Barbara mohou vtáhnout jeho spojence ještě silněji do boje, zatímco nepřátelé se vydají na zběsilý útěk, Nikdo jiný také nedokáže ustát tolik úderů a zranění, kůže Barbara je prostě další silné brnění.  
Demon Hunter (lovec démonů) Demon Hunter je neúprosný zabiják, který preferuje především boj na delší vzdálenost. Drží se od svých protivníků pěkně na distanc a spoléhá na střelné zbraně, smrtící pasti a střely. S výbušnými střelami, rozsáhlými salvami šípů a časovanými výbuchy snadno rozpráší téměř libovolně rozsáhlé shluky nepřátel. Nepustí si je k tělu a dostane je přesně, kam potřebuje. Naproti tomu, když je Demon Hunter zahnán do kouta nebo doprostřed bitvy, je ve velkém nebezpečí. K jeho hlavním schopnostem patří různé obranné úskoky, stejně jako pečlivě cílené útoky, které zpomalí či znehybní nepřítele a on jej pak snáze vyřídí. Arsenál Demon Huntera zahrnuje luky, granáty a vrhací zbraně. Dokáže dokonce obsloužit i dvě kuše současně - v každé ruce jednu. K úniku často využívá magie stínu, kterou oklame nepřátele a proklouzne temnými uličkami. Své protivníky také rád vláká do pastí a pak je bez milosti zabije. Když jsou nepřátelé nebezpečně blízko, tak rád využije kouřové bomby, aby se vzdálil z jejich dosahu.   
Monk (mnich) zdroj síly – duch (Spirit) Mnich je svatý bojovník, jehož síla vychází především z víry. Jeho hlavním polem působnosti je léčení, ochranné mantry a útoky svatou silou. Často bojuje beze zbraně, ale problém mu nečiní ani ovládání celé řady vyvážených zbraní. Při boji využívá své vysoké pohyblivosti/vytrvalosti a vyhýbá se tak zdlouhavým soubojům, které by mu mohli způsobit rozsáhlá zranění. Útoky mnicha jsou primárně zaměřené na boj zblízka, může zasáhnout jednoho nepřítele extrémním poškozením, nebo provést vběhnutí a uštědřit slabší rány mnoha nepřátelům. Mantry Monka se postarají o léčení jeho samotného i jeho nejbližších spojenců. Rozsáhlými kombo útoky porazí téměř jakéhokoliv nepřítele, který se pohybuje v jeho blízkosti. V případě potřeby dokáže provést různé nečekané manévry matoucí či odhazující protivníky zpět. Mniši jsou mistři zejména v rychlém pohybu po bojišti a uhýbání se úderům dezorientovaných nepřátel. Síla Monka - duch (Spirit) je generována zejména specifickými schopnostmi, útoky a dokončením kombo útoků. Mniši, kteří své útoky pečlivě zřetězí, je mohou využívat téměř v nekonečných a opravdu zničujících cyklech.  
Witch Doctor (šaman) – zdroj síly duchovní energie (Mana) Šaman je duchovním bojovníkem, který si na pomoc povolává nemrtvé a různá podivná stvoření. Živý štít proti nepřátelům mu obstarají různí zombies a další havěť. On sám se pak může soustředit na vrhání explozivních lebek, štiplavých jedovatých oblaků či distribuci prokletí. Schopnost infikovat, zpomalit a zděsit jejich nepřátele dává Šamanům dokonalou kontrolu na bojišti. Mohou snadno ovládat nepřátelské útoky a vsunout protivníky do destruktivních požárů či oblastí s jedem, které je spolehlivě odrovnají. Šamani nechávají často boj zblízka na svých posluhovačích, a sami se starají zejména o oslabení nepřátel. Nicméně jsou také více než schopní zabíjet nepřátele vlastníma rukama. Zdrojem síly Šamana je mana, které má velké množství, ale její doplňování je poměrně pomalé, takže musí pečlivě vážit, jaká kouzla použije. Manu může načerpat také některými schopnostmi.  
Wizard (kouzelník) – zdroj energie tajemná síla (Arcane Power) Wizardi jsou kouzelničtí odpadlíci, kteří využívají své tělo jako schránku pro tajemnou sílu. Ovládají širokou paletu živlů, od ohně po mráz. Mohou ovládat čas a světlo k teleportaci, vytvářet silné iluze a odvracet blížící se útoky. Kouzelníci ničí své nepřátele až na výjimky pěkně z dálky, aby se vyhnuli ničivým útokům. Vyvolávají mocné výbuchy, které zasáhnou velké skupiny nepřátel, ničivé paprsky či padající kamení. Jejich zdroj energie - Arcane Power se velmi rychle doplňuje, takže si mohou dovolit vyvolávat slabší kouzla téměř v jakémkoli okamžiku.  
Řemeslníci (Crafting & Artisans) Někteří z nejtalentovanějších řemeslníků s vámi budou cestovat. Jsou schopni využívat zdánlivě nepotřebné materiály, které najdete v divočině, Vytvoří pro vás speciální brnění či zkombinují kouzelné kameny, aby odemknuli jejich sílu.  
Hardcore a Inferno režim Silné osobnosti osloví speciální režim Hardcore, kde má hrdina pouze jeden život. Vznikne jakési pouto mezi hráčem a jeho hýčkanou postavou. O to více pak bolí smrt, zvlášť když jste se svým oblíbencem prožili tolik dní a probdělých nocí. Kromě tří obtížností navazujících na systém přechozích dílů je připraven i zbrusu nový režim Inferno, který nabídne nejsilnější nepřátele s největším množstvím životů a samozřejmě také ty nejkvalitnější předměty. Parametry a specifikace: Určení: Xbox 360 Lokalizace: anglická Žánr: RPG PEGI: 16+ Parametry a specifikace:
Lokalizace
Jazyk
AnglickáTyp lokalizace
Kompletní
Hodnocení PEGI
Věkové omezení
16Závadnost obsahu
Násilí, Online
Platforma
Platforma
Xbox 360
Typ hry
Typ hry
RPG
Ostatní
Ostatní
Multiplayer, Nutnost internetového připojení

Parametry a specifikace
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení