Fuse PS3

Fuse PS3
Vaše cena s DPH199 Kč
Vaše cena bez DPH164 Kč
Cena po registraci: 195 Kč včetně DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Trutnově - Horská:
na dotaz
Osobně v Trutnově - Náchodská:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
Kód13202,00
PN25256
Záruka24 měsíců
Popis

Popis produktu

Co se stane, když lidé získají mocnou mimozemskou technologii, k níž nikdy neměli mít přístup? Když nestabilní energetický zdroj nazývaný „Fuse“ padne do nesprávných rukou, povolá CIA elitní kontaktní tým Overstrike 9, aby ho získal zpět. Přidejte se volitelně až k třem přátelům v této kooperativní týmové hře ve snaze dostat se na kloub odbojné paravojenské společnosti stojící za krádeží. Využívejte smrtící týmovou spolupráci, koordinujte ničivé útoky a kryjte jeden druhého s pomocí revolučních zbraní a vychytávek. Unikátní technologie LEAP vám umožňuje přepnout se během boje z jednoho agenta na druhého a využívat speciálního arzenálu každého z nich. Abyste zabránili tomu, že se globální závod ve zbrojení vymkne kontrole, budete potřebovat všechny členy svého týmu i jejich palebnou sílu.

  • Smrtonosná týmová spolupráce: V této frenetické taktické kooperační hře čtyř hráčů můžete koordinovat a kombinovat různé schopnosti a tím dosáhnout neobyčejných výsledků. Spolupracujte při eliminaci nepřátel, vylepšování zbraní a rychlejším odemykání nových schopností za pomoci vývojového systému založeného na energii „Fuse“.
  • Tajná mimozemská technologie: Nestabilní mimozemský energetický zdroj známý jako „Fuse“ dokáže přetransformovat přírodní pozemské materiály s potenciálně katastrofálním výsledkem. Kdokoliv ho vlastní, disponuje neomezenou mocí.
  • Experimentální zbraně: Agenti týmu Overstrike 9 mají k dispozici vylepšitelné zbraně poháněné energií „Fuse“ – zkombinujte je, zažehněte fúzi a napáchejte ještě větší škodu.
  • Různé třídy agentů: Rozvíjejte každého agenta Overstrike 9 odlišnou cestou. Objevte všemožné unikátní herní kombinace umožňující smrtonosnou spolupráci týmu, který tvoří nezastavitelný Dalton Brooks, mistryně infiltrace Naya Deverauxová, expertní odstřelovač Jacob Kimble a mocná léčitelka Isabelle Sinclairová.