}

GPON TP-Link TX-6610 1xGLAN

Gigabitový terminál GPON nabízí vysokorychlostní přístup k internetu prostřednictvím GPON portu a jeho sdílení pomocí gigabitového ethernetového portu. Rychlost až 2,488 GBit / s, vysoce výkonné přesměrování, hladký přenos VoIP a streamování HD videa.
GPON TP-Link TX-6610 1xGLAN
Doprava zdarma
GPON TP-Link TX-6610 1xGLAN
GPON TP-Link TX-6610 1xGLAN
GPON TP-Link TX-6610 1xGLAN
GPON TP-Link TX-6610 1xGLAN
962 Kč
795 Kč bez DPH
Cena po registraci:943 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
na dotaz
na dotazPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:na dotazOsobně v Trutnově - Náchodská:na dotaz
Předpokládané termíny doručení
Kód0483164Záruka24 měsíců
Gigabitový terminál GPON TX-6610 světoznámé značky TP-Link nabízí jeden GPON port. Tento terminál nové generace gigabitové pasivní optické sítě (GPON) je ideálním řešením pro Fiber to the Home (optické vlákno do domu).

GPON TP-Link TX-6610 1xGLAN

Neuvěřitelně výkonné zařízení poskytuje uživatelům vysokorychlostní přístup k internetu prostřednictvím GPON portu a jeho sdílení pomocí gigabitového ethernetového portu. Užívejte si přenosovou rychlost až 2,488 GBit / s.

Stabilní signál

Vysoká přenosová rychlost, jeden port GPON a jeden gigabitový ethernetový port dohromady vytvářejí kombinaci zajišťující vysokorychlostní stabilní signál. Terminál TX-6610 poskytuje vysoce výkonné přesměrování a zajišťuje tak hladký přenos VoIP a streamování HD videa.

Vlastnosti:

V souladu s ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 a ITU G.984.4
Poskytuje kompletní kompatibilitu se sítí GPON
Až 2,488 Gbit / s downstream a 1,244 Gbit / s upstream
Optické spojení a gigabitový port
Poskytuje neuvěřitelně vysokou přenosovou rychlost
Podporuje vzdálenou správu OMCI (ONT rozhraní řízení správy)

Specifikace:

Značka: TP-Link
Model: TX-6610
Určení: gigabitový terminál GPON

Rozhraní:

1 port RJ45 10 / 100 / 1000 Mbps
1 SC / APC port

Tlačítka: zapnutí / vypnutí / reset
IEEE standardy: IEEE 802.3, 802.3u, 802.1Q, 802.1p
Vzdálenost: maximálně 0 až 20 km
Standardy GPON: ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4
Optický modul: třída C +
Přijímač: APD-TIA
Vysílač: DFB Laser
Osvědčení: CE, FCC, RoHS
Externí zdroj napájení: 9 V DC / 0,6 A

Vlnová délka:

Upstream: 1310 nm
Downstream: 1490 nm

Datové rychlosti:

Upstream: 1,244 Gb / s
Downstream: 2,488 Gb / s

Kvalita služeb:

Klasifikace toku služeb založená na VLAN
Podpora pravidel rozvrhu SP / WRR
Upstream podpora prioritních štítků 802.1D
Podpora priority uživatele
Rate Limit and Traffic shaping
Kontrola přetížení

VLAN:

802.1Q tag VLAN
VLAN průhledný režim / režim překladu VLAN / režim VLAN trunk
Ověřování založené na SN a Hesle
VLAN Auto Detect

Bezpečnost:

AES šifrování
Paketový filtr založený na VLAN

Řízení:

Webem, OMCI a Telnetem
Určeno IP managementu,
Obnovit výchozí nastavení pomocí tlačítka Reset nebo Web UI
Statistika v reálném čase
Optická diagnostika

Pokročilé funkce:
  
Podpora upřednostnění a následného přidělení šířky pásma FEC
Podpora dynamické šířky pásma (DBA) NSR / SR
Až 16 T-CONT a 256 GEM portů
Detekce optického výkonu
Dying Gasp
Terminal s tichým mechanismem
802.3az EEE energetická ochrana

IGMP:

IGMP v2 / v3
IGMP Snooping / Proxy

Požadavky na systém:


Microsoft® Windows® 98 SE, NT, 2000, XP, Vista ™
Windows 7, Windows 8
MAC® OS, NetWare®, UNIX® nebo Linux

Životní prostředí:

Provozní teplota: 0 až 40 ℃
Skladovací teplota: -40 až 70 ℃
Provozní vlhkost: 10 - 90 % bez kondenzace
Skladovací vlhkost: 5 - 90 % bez kondenzace

Barva: černá
Hmotnost balení: 370 g Rozměry (Š x V x H): 102,7 x 37,9 x 106,9 mm (4,0 x 1,5 x 4,2 ")

Obsah balení:

TX-6610
RJ-45 ethernetový kabel
Rychlý průvodce instalací
Napájecí adaptér
DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Povolit cookiesNepovolovat cookies