Hoover HF522YSP 011

vysává a mopuje najednou díky novému hybridnímu kartáči a hubici H-LAB 2v1, motor Direct Impulse, technologie samostatného cyklonu, Lithium, provoz 45 min/AUTO, 30 min/STANDARD, 8 min/TURBO, nabíjení 2,5 hod, regulace výkonu, parkovací pozice Park&Go
Hoover HF522YSP 011
-11 %
Doprava zdarma
Běžná cena s DPH 8 990 Kč 7 990 Kč 6 603 Kč bez DPH
Cena po registraci:7 830 Kč s DPH
skladem ext.
čtvrtek 17. červnaPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:středa 16. červnaOsobně v Trutnově - Náchodská:středa 16. června
Předpokládané termíny doručení
Kód0475411Záruka24 měsíců

Akumulátorový vysavač řady H-FREE 500 HYDRO
Multifunkční – tyčový a ruční akumulátorový vysavač
Suché a mokré vysávání
Ruční i podlahová verze
Samostatný cyklón
22 V Lion baterie
45 min provoz
Kompaktní složení na výšku 69 cm
Bezkartáčový motor Direct Impulse Motor – vysoký výkon vysávání
Pet hubice na zvířecí srst

 

Popis produktu

Kdo by si nepřál mop a vysavač v jednom? Ušetřete polovinu času, kterou běžně strávíte úklidem! Hydro váleček se používá při mokrém čištění - při namočení váleček zvětšuje svůj průměr pro lepší přilnutí k podlaze. Pro ještě univerzálnější použití můžete vyjmout ruční vysavač a dostat se s ním i do obtížných míst. Vysavač plně nabijete za 2,5 hodiny, zatímco vás o stavu bude informovat indikátor baterie. Bezkartáčový impulsní motor byl vyvinutý tak, aby poskytoval konzistentní a silný výkon. Přístroj vydrží až 45 minut v automatickém režimu s příslušenstvím bez motorizované hubice, 30 minut ve standardním režimu a 10 minut v Turbo režimu. Praktický dotykový displej LED umožňuje snadné nastavení výkonu jedním dotykem podle vašich potřeb čištění.

Vysavač a mop v jednom

Hoover HF522YSP 011 je ideálním řešením pro vysávání a mytí podlahy současně, a to díky speciální motorizované Hydro hubici 2v1, která vám ušetří polovinu času strávenou úklidem a vy se tak můžete věnovat jiným činnostem, které vás baví. Váleček 360° Hydro umožňuje kompletní a dokonalé čištění podlahy za mokra, váleček namočením zvětšuje svůj průměr pro lepší přilnutí k tvrdé podlaze při mopování. Je vhodný k použití i s čisticím prostředkem, vytře plochu až 40 m2 s jedním naplněním nádržky na vodu.
Vysavač a mop v jednom
 
Vyjímatelný ruční vysavač

Vyjímatelný ruční vysavač

Kompletní sada příslušenství a možnost vyjmutí ručního vysavače usnadňuje úklid těžko dostupných míst, škvír a prostorů nad podlahou.
 

Vejde se i do skříňky

Hoover HF522YSP 011 je kompaktní akumulátorový tyčový vysavač navržený tak, aby poskytoval působivý výkon a zaručoval snadné čištění díky integrovaným nástrojům. Pro skladování je možné jej složit na výšku pouhých 69 centimetrů, což je praktické pro uložení kamkoli budete chtít.
Vejde se i do skříňky
 
Rychlé a snadné nabití

Rychlé a snadné nabití

Plné nabití vysavače za pouhé 2,5 hodiny! Jednoduše zapojte nabíječku do zásuvky a připojte nabíjecí kabel do vysavače. Alternativně můžete také vyjmout baterii a vzít ji tak k jakékoli zásuvce, abyste mohli kdekoli pohodlně a bez omezení nabíjet. Vysavač je vybaven LED indikátorem, který ukazuje stav baterie: kdy je čas pro dobití nebo naopak kdy je připraven k použití.
 

Nejlepší výkon díky na všech typech podlah, díky Direct impulse motoru

Bezkartáčový impulsní motor byl vyvinutý tak, aby poskytoval konzistentní a silný výkon. Motor s otáčkami až 100 000 za minutu poskytuje 75 AW sacího výkonu, pro efektivní zachycování prachu a nečistot na všech druzích podlah.
Nejlepší výkon díky na všech typech podlah, díky Direct impulse motoru
 
Dlouhá výdrž vysavače, až 45 minut

Dlouhá výdrž vysavače, až 45 minut

Kvalitní lithiová baterie (LION) zajišťuje dlouhou výdrž vysávání až 45 minut v automatickém režimu s příslušenstvím bez motorizované hubice, 30 minut ve standardním režimu a 10 minut v Turbo režimu.
 

Vysáto bez jediného poškrábání

Hoover HF522YSP 011 je vybaven Hybridním rotačním kartáčem pro péči o jakýkoli druh podlahy. Kartáč kombinuje hrubší štětiny pro efektivní výsledky na tvrdých podlahách a kobercích a jemnější štětiny pro jemné čištění choulostivých tvrdých podlah a jemných povrchů jako jsou parkety a dřevěné podlahy.
Vysáto bez jediného poškrábání
 
Stačí jeden dotyk

Stačí jeden dotyk

Praktický dotykový displej LED umožňuje snadné nastavení výkonu jedním dotykem podle vašich potřeb čištění.
 

Přehled i v tmavých zákoutích

LED osvětlení na hlavní podlahové hubici vysavače Hoover HF522YSP 011 si posvítí na tmavé oblasti, například pod postelí nebo pohovkou. Díky tomu špína nemá šanci ani tam, kde byste kvůli tmě neviděli.
Přehled i v tmavých zákoutích
 
Od zvířecích chlupů až po schody

Od zvířecích chlupů až po schody

Výkonná hubice H-LAB FLEX & DEEP PET HAIR je vybavena nastavitelnou plochou, která je ideální na vysávání zvířecích chlupů a pro snadné čištění měkkého nábytku nebo schodů bez námahy. Má odnímatelný sametový váleček pro snadnou údržbu.
 

Jednoduchá manipulace s kartáčem při čištění

Hoover HF522YSP 011 disponuje systémem pro snadné uvolnění a vyjímání kartáče z hubice, snadno a rychle bez použití jakéhokoli nástroje. Díky praktickému systému lehce odstraníte jakékoli namotané vlasy, chloupky a další nečistoty. Udržíte tak příslušenství čisté, ve špičkovém stavu a připravené k použití.
Jednoduchá manipulace s kartáčem při čištění
 
Hubice sklopitelná o 90° a otočná o 180°

Hubice sklopitelná o 90° a otočná o 180°

Vysavač je jednoduše ovladatelný prostřednictvím H-Lab Flat & Drive. Můžete plynule vysávat kolem nábytku i pod ním. Rychlým pohybem zápěstí můžete sklopit hubici o 90° pod nábytek a zároveň otočit o 180 °. Jednoduše tak můžete vysávat kolem nábytku, v úzkých prostorech a špatně přístupných místech. Vysávání výše položených míst usnadňuje nízká váha vysavače, váží pouze 1,5 kilogramů v ruční verzi.
 

Pohodlné vysávání bez omezení

Hoover HF522YSP 011 lze v případě potřeby během vysávání zaparkovat ve svislé poloze (na tvrdých podlahách), abyste mohli pohodlně dělat další činnosti. Tato funkce je během vysávání velmi praktická, avšak dbejte na bezpečnost, obzvlášť v případě, pokud máte děti. Nenechávejte vysavač zaparkovaný bez dozoru, jelikož není pevně připevněný. Pokud jste již dokončili vysávání, můžete vysavač uložit do nástěnného praktického držáku, kde již může být ponechán zcela bez dozoru.
Pohodlné vysávání bez omezení
 
Nabíjení vysavače nebo přímo baterie

Nabíjení vysavače nebo přímo baterie

Vysavač můžete nabíjet opravdu kdekoli. Připojte do jakékoli zásuvky nabíječku, zapojte do vysavače a nechte nabíjet. Alternativou a velmi flexibilní variantou je možnost vyjmutí baterie z vysavače a následného jejího nabíjení. Vhodné a chytré řešení, neboť baterie nezabere skoro žádné místo. Baterie je vybavena LED indikátorem, který ukazuje, kdy čas dobití nebo je naopak připraven k použití.
 

Bez kontaktu s prachem a nečistotami

Separační systém Single Cyclone umožňuje oddělit a zachytit i ty nejjemnější částice prachu a špíny uvnitř nádoby. Pouhým stisknutím tlačítka umístěném na nádobě na prach vysypete veškeré nasbírané nečistoty. Zcela hygienické a praktické, zejména pro alergiky!
DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis