KRUPS KP 210225 CM

KRUPS KP 210225 CM
1 699 Kč 1 404 Kč bez DPH
Cena po registraci:1 665 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
na dotaz
na dotazPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:na dotazOsobně v Trutnově - Náchodská:na dotaz
Předpokládané termíny doručení
Kód5818,00PN27286Záruka24 měsíců

Espresso KRUPS KP 2102 vás potěší nejen svým moderním designem, který se bude vyjímat v každé kuchyni, ale také svým výkonem. Tlak čerpadla je celých 15 bar, což vám zaručuje vždy chutnou kávu. Toho je navíc docíleno i tím, že d o espressa KRUPS se vkládají speciální kapsle Nestlé NESCAFÉ Dolce Gusto, se kterými připravíte jakýkoliv druh kávy během chvíle. Kapsle jsou dostání v našem e-shopu. S espressem KRUPS KP 2102 si můžete užívat teplých i studených nápojů, přičemž díky thermoblocku nemusíte čekat na zdlouhavé předehřátí. Odnímatelná nádržka na vodu má objem 1,5 litru.

S espressem KRUPS KP 2102 uděláte dobrou kávou radost sobě i svým blízkým. Objednejte si ho v našem e-shopu.

Rozšiřující vlastnosti

Pro dlouhou životnost je espresso KRUPS KP 2102 vybaveno nerezovými částmi, mezi které patří magnetický držák kapslí, páka se zvedačem a volící páka s pérováním. Zajisté vás potěší také odkapávací mřížka, která má nastavitelnou výšku, což vám umožňuje použití různých šálků.Espresso KRUPS disponuje úsporným režimem, který zajistí rychle nahřání a automatické vypnutí po 20 minutách nečinnosti.  

KRUPS je vedoucí světová značka v prodeji espress. Dalšími klíčovými kategoriemi značky KRUPS jsou výrobky pro přípravu snídaně a pokrmů. Společnost Groupe SEB navazuje na dlouholetou tradici a pokračuje s výrobou, distribucí a servisem výrobků značky KRUPS. Našim obchodním partnerům a spotřebitelům zaručujeme kontinuitu a dostupnost nejlepších modelů, stejně tak i plnohodnotnou péči oficiálních servisních středisek. KRUPS je tady stále pro Vás.

DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis