Krups Piccolo XS KP1A3B31

• Ultra kompaktní kapslový kávovar (šířka 14 × výška 28 × hloubka 27 cm) kompatibilní s hermeticky uzavřenými kapslemi NESCAFÉ® Dolce Gusto®. • Kávovar s profesionálním tlakem (až 15 barů) pro přípravu kávy s hustou sametovou cremou. barva černá
Krups Piccolo XS KP1A3B31
-41 %
Doprava zdarma
Krups Piccolo XS KP1A3B31
Krups Piccolo XS KP1A3B31
Běžná cena s DPH 1 490 Kč
879 Kč
726 Kč bez DPH
Cena po registraci:861 Kč s DPH
skladem ext.
pondělí 13. prosincePřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:pátek 10. prosinceOsobně v Trutnově - Náchodská:pátek 10. prosince
Předpokládané termíny doručení
Kód0475581Záruka24 měsíců

Krups KP1A3B31 Nescafé Dolce Gusto Piccolo XS

  • Kompaktní kapslový kávovar
  • Moderní design
  • Hermeticky uzavřené kapsle na více než 30 nápojů
  • Teplé a studené nápoje
  • Ekologický režim
  • Dvouletá záruka
  • Optimální tlak 15 barů
  • Upozornění na nutnost odvápnění

Káva přesně podle vaší chuti

Extra kompaktní kapslový kávovar Nescafé® Dolce Gusto® Piccolo XS je se svými rozměry a moderním designem navržen tak, aby se hodil do každé kuchyně. Je dostupný ve 3 barevných provedeních. Díky profesionálnímu tlaku kávovaru (až 15 barů) připravíte kávu kavárenské kvality s hustou sametovou pěnou.

Více než 30 nápojů

S hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte šálek s bohatým aroma, kdykoli budete chtít. Jednoduše vložte kapsli, vyberte manuální páčkou teplou nebo studenou vodu a připravte si za chvilku jeden z více než 30 nápojů - od espressa přes lungo, cappuccino, latte macchiato, čaj až po čokoládové či studené nápoje. Ať už máte rádi kávu malou nebo velkou, černou nebo bílou. Využijte výběr mezi výrazným ristrettem, intenzivním espressem, aromatickým lungem, plným grandem a nadýchaným cappuccinem, hebkým latte macchiata, čaji a lahodnými čokoládovými nebo osvěžujícími studenými nápoji.

Jednoduché ovládání s tlakem 15 barů

Jednoduše vložte vámi vybranou kapsli a jedním pohybem manuální páčky připravíte skvělý nápoj podle své chuti. Díky profesionálnímu tlaku kávovaru (až 15 barů) připravíte kávu vysoké kvality s hustou sametovou pěnou.

Hermeticky uzavřené teplé i studené nápoje

S hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte nápoje s bohatým aroma kdykoli budete chtít. Kapslový systém Nescafé® Dolce Gusto® je jediný na trhu, který dokáže připravit teplé i studené nápoje.

Ekologický režim

Praktický energeticky úsporný režim automaticky vypne váš kávovar Nescafé® Dolce Gusto® Piccolo XS po 1 minutě nečinnosti. Když nastane čas na odvápnění, kávovar vás o tom automatikcy upozorní. Bezstarostné používání máte díky dvouleté záruce.

10 letá záruka 

Krups se zavázal k tomu, že bude schopen opravit většinu svých produktů po dobu 10 let. Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a produkci zbytečných odpadů. Produkt je navržen tak, aby se dal jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. K zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů byla polovina skladů vyhrazena na díly i k produktům, které již nejsou ve výrobě.


DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis