LG 50UM76007LB

LG 50UM76007LB
Doprava zdarma
10 390 Kč 8 587 Kč bez DPH
Cena po registraci:10 182 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
na dotaz
na dotazPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:na dotazOsobně v Trutnově - Náchodská:na dotaz
Předpokládané termíny doručení
Kód0461412Záruka24 měsíců

Popis produktu

Televizor LG disponující nejmodernějšími technologiemi potěší každého zapáleného televizního uživatele. Díky 4K rozlišení, aktivnímu HDR a širokým pozorovacím úhlům vám nabídne ten nejlepší zážitek z obrazu. Výkonný procesor se postará o skvělou kvalitu každého snímku a zobrazí ty nejbohatší barvy. Televize je navíc vybavena umělou inteligencí.

Ten nejlepší zážitek z obrazu

Chcete si užít opravdovou podívanou? Televizor je vybaven 4K rozlišením, které vám nabízí ten nejvíce realistický obraz. Každý detail, každá barva, to vše dokonale vykreslené, jasné a kontrastní.
Ten nejlepší zážitek z obrazu
 
Široké pozorovací úhly

Široké pozorovací úhly

Posaďte se, kamkoli se vám zachce. Televize disponuje širokými pozorovacími úhly, produkuje proto dokonalou kvalitu z jakéhokoli úhlu. Se skvělým pocitem ho tak může sledovat i několik diváků najednou.
 

Výkonný procesor

Čistý obraz bez šumu a s těmi nejvěrnějšími barvami. Díky výkonnému čtyřjádrovému procesoru se můžete těšit na opravdovou kvalitu. I obraz v nízkém rozlišení je převeden do rozlišení vyššího a ukáže vám tak to nejlepší.
Výkonný procesor
 
Pohádkové barvy díky HDR

Pohádkové barvy díky HDR

Nádherné barvy v každém detailu. I to vám televizor poskytne, a to také díky vícefunkční technologii HDR.
 

Úchvatný zvukový zážitek

Televize disponuje pokročilým zvukovým vybavením a nabízí vám tak bohatý audio doprovod. Zjistíte, jaké to je si užít opravdu bohaté a hluboké tóny ze všech úhlů.
Úchvatný zvukový zážitek
 
Ještě více s AI TV

Ještě více s AI TV

Pokud si stále přejete něco navíc, televizor LG vám to rozhodně umí nabídnout. Je totiž vybaven umělou inteligencí, která se dokáže postupem času přizpůsobit vašim požadavkům a navrhuje vám vhodný obsah. Televizi můžete díky ní ovládat třeba jen hlasem. Zabudovaní pomocníci Google Asistent a Amazon Alexa vám navíc umožní hlasem ovládat další zařízení.
Distribucecz
Parametry a specifikace
Popis