PARROT MINIKIT+ Czech

PARROT MINIKIT+ Czech
1 218 Kč
1 007 Kč bez DPH
Cena po registraci:1 194 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
na dotaz
na dotazPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:na dotazOsobně v Trutnově - Náchodská:na dotaz
Předpokládané termíny doručení
Kód20324,00PN24317Záruka24 měsíců

Specifikace Parrot MINIKIT Plus

Popis produktu

Bluetooth handsfree sada Parrot MINIKIT+
Pokročilá přenosná Bluetooth handsfree sada Parrot MINIKIT+ vyniká nejen velice tenkým profilem, ale také skvělými vlastnostmi pro pohodlné telefonování. Nabízí široké možnosti využití ve voze, v kanceláři nebo doma. Díky jednoduchému a intuitivnímu ovládání snadno automaticky připojíte Bluetooth telefon, pokud je v dosahu.
Snadná instalace a rychlé použití
MINIKIT+ můžete umístit na sluneční clonu ve vozidle nebo jednoduše položit na stůl a pohodlně se vejde do každé kapsy, to je velmi rychlé a jednouché. Sadu tak máte neustále při ruce a všechny kontakty taktéž. Ve chvíli kdy spárujete sadu, MINIKIT+ automaticky synchronizuje svůj adresář se všemi kontakty v mobilním telefonu a paměť adresáře se aktualizuje. Přičemž do paměti sady uložíte až 20 000 kontaktů. K rychlosti použití značně přispívá také senzor vibrací, který automaticky zapne sadu a naváže s vaším telefonem spojení jakmile se posadíte do vozu.
Dva aktivní telefony
Díky velmi užitečné funkci Dual mode (multipoint) můžete mít se sadou spárovány současně dva telefony. Oba telefony jsou aktivní současně, což umožní jejich využití dle aktuální potřeby. Sada také dokáže rozlišovat oba telefony rozdílným zvoněním, máte tak přehled na který telefon vám právě někdo volá.

Pokročilé hlasové funkce
S funkcí pro hlasové ovládání stačí jednoduše vyslovit jméno a sada jej okamžitě rozpozná a pokud máte k jedné osobě přiřazeno více čísel, stačí sadě říct, které z nich chcete volat. MINIKIT+ nabízí také funkci pro hlasovou syntézu textu (Text-To-Speech – TTS), takže dokáže vyslovovat jména z adresáře. Při příchozím hovoru sada oznámí jméno volajícího, hovor můžete přijmout nebo odmítnout pouhým vyslovením Accept nebo Reject. Funkce hlasového ovládání funguje pouze v anglickém jazyce, v českém jazyce tedy nebude fungovat plnohodnotně.
Bezdrátová Bluetooth technologie
Díky bezdrátové Bluetooth technologii můžete přenášet hlas i data snadno, rychle a bezdrátově a připojit řadu příslušenství. Sada také díky Bluetooth audio profilu A2DP přehrává hudbu nebo pokyny z navigace vašeho smartphone. MINIKIT+ je kompatibilní s většinou Bluetooth mobilních telefonů, smartphonů či dalších zařízení. Aktuální přehled kompatibility je dostupný na www.parrot.com.
Klíčové vlastnosti
Sada Parrot MINIKIT+ využívá technologii Bluetooth v2.0 + EDR s profily HFP (Hands Free Profile), OPP (Object Push Profile), PBAP (Phone Book Access Profile) a A2DP (Advanced Audio Distribution Profile). Disponuje procesorem Parrot P6i+ na frekvenci 416 MHz, Flash pamětí 1 Gbit a operační pamětí 128 Mbit. Vysoce kvalitní zvukový výstup je zajištěn přes vibrační panel a hlasový vstup pak kvalitním směrovým mikrofonem. Nechybí pokročilá redukce šumu Parrot NR3 a potlačení echa APA. Spárovat lze až 10 zařízení, uložit celkový počet kontaktů až 20 000 a pro 1 telefon až 2 000. K napájení slouží Li-ion baterie s výdrží přes 15 hodin hovoru a přes 20 dní pohotovostního režimu.

Rozměry sady jsou 110 x 60 x 29 mm a hmotnost 83 g.

DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení