Patch kabel optický duplex LC-LC 62,5/125 3m MM

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 62,5 / 125 s konektory LC- LC.
Patch kabel optický duplex LC-LC 62,5/125 3m MM
-18 %
Běžná cena s DPH 265 Kč
217 Kč
179 Kč bez DPH
Cena po registraci:212 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
na dotaz
na dotazPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:na dotazOsobně v Trutnově - Náchodská:na dotaz
Předpokládané termíny doručení
Kód0482346Záruka24 měsíců
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 62,5 / 125 s konektory LC- LC.

MM je vícevidové optické vlákno, které je nejčastěji používáno pro komunikaci na krátké vzdálenosti, jako například uvnitř budovy nebo areálu. Rychlost přenosu u vícevidových linek se pohybuje okolo 10 Mbit/s až 10 Gbit/s na vzdálenosti do 600 metrů, což je více než dostačující pro většinu prostor.

Parametry:

Propojovací kabel: duplexní
Konektor: LC-LC
Typ kabelu: 62,5 / 125
Délka: 3 m
Typ optického kabelu: MM

DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis