}

Patch kabel optický duplex LC-ST 09/125 3m SM

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory LC-ST.
Patch kabel optický duplex LC-ST 09/125 3m SM
-17 %
Běžná cena s DPH 203 Kč
169 Kč
140 Kč bez DPH
Cena po registraci:166 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
na dotaz
na dotazPřepravní společností:Osobnì v Trutnovì - Horská:na dotazOsobnì v Trutnovì - Náchodská:na dotaz
Předpokládané termíny doručení
Kód0480975Záruka24 měsíců
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory LC-ST.

Jednovidové optické vlákno (zkratka SM, anglicky single mode) je druh optického vlákna, který je používán pro přenos dat na větší vzdálenosti (mezi městy, státy, kontinenty). Obecně našla optická vlákna uplatnění v telekomunikacích a pro vysokorychlostní přenosy v Internetu. Na kratší vzdálenosti se používají levnější vícevidová nebo gradientní optická vlákna.

Parametry:

Propojovací kabel: duplexní
Konektor: LC-ST
Typ kabelu: 09 / 125
Délka: 3 m
Typ optického kabelu: SM
DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení