}

Patch kabel optický duplex ST-ST 09/125 5m SM

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory ST-ST.
Patch kabel optický duplex ST-ST 09/125 5m SM
-25 %
Běžná cena s DPH 274 Kč
205 Kč
170 Kč bez DPH
Cena po registraci:201 Kč s DPH
skladem ext.
pondělí 20. prosincePřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:pátek 17. prosinceOsobně v Trutnově - Náchodská:pátek 17. prosince
Předpokládané termíny doručení
Kód0480968Záruka24 měsíců
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory ST-ST.

Jednovidové optické vlákno (zkratka SM, anglicky single mode) je druh optického vlákna, který je používán pro přenos dat na větší vzdálenosti (mezi městy, státy, kontinenty). Obecně našla optická vlákna uplatnění v telekomunikacích a pro vysokorychlostní přenosy v Internetu. Na kratší vzdálenosti se používají levnější vícevidová nebo gradientní optická vlákna.

Parametry:

Propojovací kabel: duplexní
Konektor: ST-ST
Typ kabelu: 09 / 125
Délka: 5 m
Typ optického kabelu: SM
DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Povolit cookiesNepovolovat cookies