Sony WI-1000XM2 stříbrná

Sony WI-1000XM2 stříbrná
Doprava zdarma
5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
Cena po registraci:5 870 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
na dotaz
na dotazPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:na dotazOsobně v Trutnově - Náchodská:na dotaz
Předpokládané termíny doručení
Kód0466693Záruka24 měsíců

Sony WI-1000XM2 - Jen hudba. Nic jiného.

Psst, nerušit při poslechu! Tomu je nadobro konec! Se sluchátky Sony WI-1000XM2 získáte naprostý klid při poslechu oblíbené hudby. Nic a nikdo vás nebude rušit. Užijete si celodenní komfort díky technologii odstranění šumu. Sluchátka jsou výborným společníkem na cesty. Díky bezdrátovému provedení vám dávají naprostou volnost pohybu a vestavěný mikrofon umožňuje i volání.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavní přednosti

  • Inteligentní odstranění šumu
  • Technologie Bluetooth
  • Podpora NFC
  • Až 10 hodin poslechu
  • Vysoce kvalitní přehrávání DSEE HX a LDAC

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Inteligentní odstranění šumu

Digitální odstranění šumu je ještě méně nápadné! Sluchátka jsou díky tomu velmi malá, skvěle padnou do vašeho ucha a navíc dokonale ruší okolní ruch. Vyrazte do ulic, cestujte hromadnou dopravou nebo se jen tak procházejte a zapomeňte na každodenní starosti s dokonale čistým zvukem, který vám poskytnou sluchátka Sony WI-1000XM2.

Záleží jen na vás

Už žádné otravné kabely! Sluchátka jsou vybavena technologií Bluetooth, díky které se snadno připojíte bezdrátově. Vy si tak užijete kvalitní muziku a zároveň vás nic nebude omezovat. Díky interní anténě máte stále silný signál umožňující nepřerušované streamování. Při bezdrátovém poslechu vám vydrží baterie až 10 hodin. Máte však jedinečnou možnost si poslech prodloužit za použití dodávaného kabelu. Pak získáte až na 14 hodin nepřerušovaný zvuk se skutečně vysokým rozlišením a odstraněním šumu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalý zvuk

Ponořte se do zvuku, ať jste kdekoli. Vychutnejte si zvuk optimalizovaný pro různá prostředí, včetně venkovních scén, klubů, hal a arén. Díky zvuku s vysokým rozlišením uslyšíte hudbu věrnou původnímu záměru autora. 9mm dynamický reproduktor vytváří stabilně mohutné basy a čisté středy, aniž by docházelo k oslabení jako u jiných reproduktorů, zatímco vzduchotěsný reproduktor s technologií Balanced Armature poskytuje přirozený zvuk ve vysokých frekvencích po delší dobu. Oba reproduktory společně zajišťují stabilní zvukovou odezvu na všech frekvencích.

Zajímavé funkce a technologie

Vychutnejte si dokonale čistou hudbu za letu díky funkci odstranění šumu, přizpůsobenému vysoké nadmořské výšce.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

S vibračním upozorněním vám nic důležitého neuteče.

Funkce inteligentního poslechu Smart Listening s adaptivním nastavením zvuku automaticky zjistí vaši činnost, například cestování, chůzi a čekání, a okolní zvuk přizpůsobí vašim potřebám. Pomocí aplikace Sony I Headphones Connect je můžete přizpůsobit svým preferencím. Aplikace pro operační systém iOS a Android, která zajišťuje možnost využívání funkce inteligentního poslechu, nastavení zvuku pomocí ekvalizéru, ovládání okolního zvuku a hladiny zvuku.

Vestavěný mikrofon vám umožní snadné handsfree volání. Nechte svůj telefon tam, kde je a volejte už po jediném klepnutí

Technologie LDAC umožňuje přenos přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné rozhraní Bluetooth.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Moderní sluchátka SONY WI-1000XM2 s pohodlným provedením za krk. Vibrace vás upozorní na příchozí hovory. Reproduktory s vysokou citlivostí zvuku a frekvenčním rozsahem 3 - 40 000 Hz. Technologie DSEE HX. Snadné připojení Bluetooth pomocí technologie NFC jedním dotykem. Bezdrátový poslech – výdrž baterie 10 hodin. Vak na přenášení. Technologie LDAC.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Barvastříbrná
Parametry a specifikace
Popis