Siemens Gigaset C300H

499 Kč
412 Kč bez DPH
Cena po registraci:489 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
na dotaz
na dotazPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:na dotazOsobně v Trutnově - Náchodská:na dotaz
Předpokládané termíny doručení
Kód34423,00PN3917Záruka24 měsíců

POZOR JEDNÁ SE O PŘÍDAVNÉ SLUCHÁTKO

 

Popis produktu

Přídavné sluchátko ke Gigaset C300

Čistě komunikační výkon velký barevný displej se čtyřmi barevnými schématy doba hovorů/pohotovostní doba až 20/300 hodin ergonomická klávesnice z vysoce kvalitních materiálů

ECO DECT bez radiace1 a se spotřebou energie pod 0,4 W3

Sofistikovaný telefon s nejlepším výkonem ve své třídě

Gigaset C300 je vysoce výkonný telefon, který plní potřeby vašeho moderního životního stylu. Jeho ergonomická klávesnice z vysoce kvalitních materiálů zajišťuje pohodlné vytáčení. Čtyři barevná schémata vám umožňují volbu oblíbeného vzhledu velkého barevného displeje. Díky době hovorů až 20 hodin nejsou problémem ani časté, ani dlouhé hovory. Gigaset C300 také vydrží v pohotovosti jen s malým dobíjením, a to díky pohotovostní době až 300 hodin. Technologie ECO DECT bez radiace1 znamená, že Gigaset C300 je energeticky úspornou a ekologickou možností telefonování.

Objevte Gigaset C300, spolehlivý telefon, jenž podává opravdu technický výkon

Pohodlný a atraktivní design

S jednoduchým ovládáním a moderním vzhledem nabízí Gigaset C300 pozitiva ve všech kategoriích. Hovory můžete vytáčet pohodlně prostřednictvím ergonomické klávesnice z vysoce kvalitních materiálů. 1,7palcový barevný displej nabízí velký font pro snadné čtení a navigaci. Čtyři atraktivní barevná schémata vám umožní zvolit vzhled displeje přístroje Gigaset C300.

Určený pro vaše časté volání

Spolehlivá bezšňůrová technologie modelu Gigaset C300 vám dovolí nosit sluchátko po domě, aniž byste se museli obávat o nabití baterie. Doba hovorů až 20 hodin znamená, že vaše hovory mohou trvat tak dlouho, jak chcete. A s pohotovostní dobou až 300 hodin můžete mít telefon při sobě s malou potřebou dobití. Tyto svobody z modelu Gigaset C300 činí vysoce výkonný telefon.

Vynikající kvalita zvuku HSPTM

Gigaset C300 vám při každém hovoru umožní zažít High Sound PerformanceTM – i když používáte handsfree. To znamená, že při povídání můžete dělat další věci a přitom stále naslouchat v perfektní kvalitě. Podle svých preferencí můžete hlasitost přístroje Gigaset C300 nastavit v 5 různých úrovních.

Citlivé funkce

Pokud máte nabitý životní styl, může vám praktická technologie modelu Gigaset C300 pomoci. Seznam zmeškaných hovorů s identifikací volajícího2 a časem vás informuje o tom, kdy volal, když jste nebyli doma. Potlačeným číslům se můžete vyhnout aktivací ztišení anonymních hovorů. Ve vteřině se spojte s oblíbenými kontakty ve vašem adresáři, jenž má kapacitu až na 250 jmen a čísel. Pokud někomu chcete poslat krátkou zprávu, využijte funkce textových zpráv2 modelu Gigaset C300, která umožňuje odeslat zprávy o délce 160 znaků.

ECO DECT: úspora energie a bez radiace5

Energeticky úsporné napájení modelu Gigaset C300 spotřebuje méně než 0,4 W3. Jako všechny bezšňůrové telefony Gigaset tento model variabilně snižuje vysílací výkon mezi sluchátkem a základnou v závislosti na jejich vzájemné vzdálenosti. Vysílací výkon základny Gigaset C300 můžete snížit o 80 %4 volbou režimu ECO. Režim ECO Plus bez radiace5 vypne vysílací výkon, je-li telefon v pohotovostním režimu.

Pro praktické funkce a bezšňůrovou technologii, která je nejlepší ve své třídě, je pro vás Gigaset C300 správnou volbou.

Parametry a specifikace
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení