Substrát Agro vyvýšené záhony 50L

Speciální substrát jako VRCHNÍ vrstva vyvýšeného záhonu nebo jako náplň zvýšeného záhonu. 100% přírodní produkt - rašelina, vysoký podíl kokosového vlákna, jíl, vápenec upravující pH, startovací dávka BIO hnojiva na 2-3 týdny. Vhodný pro ekopěstování.
Substrát Agro  vyvýšené záhony 50L
176 Kč 145 Kč bez DPH
Cena po registraci:172 Kč s DPH
skladem ext.
pátek 25. červnaPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:čtvrtek 24. červnaOsobně v Trutnově - Náchodská:čtvrtek 24. června
Předpokládané termíny doručení
Kód0479784Záruka24 měsíců
Substrát Agro vyvýšené záhony   50 L,  Speciálně navržený substrát jako VRCHNÍ vrstva vyvýšeného záhonu nebo jako náplň zvýšeného záhonu. 100% přírodní produkt - rašelina, vysoký podíl kokosového vlákna, jíl, vápenec upravující pH, startovací dávka BIO hnojiva na 2-3 týdny. Vhodný pro ekologické pěstování. Jedinečná struktura zaručuje optimální provzdušnění kořenového balu. Vhodný pro pěstování zeleniny, drobného ovoce, bylinek, okrasných rostlin kvetoucích i nekvetoucích. Není vhodný pro kyselomilné rostliny. NATURA SUBSTRÁT PRO VYVÝŠENÉ ZÁHONY TVOŘÍ SPOLEČNĚ S NATURA KOMPOSTEM (00514A) A NATURA DRENÁŽNÍ VRSTVOU ( 00516A) NÁPLŇ VE VYVÝŠENÝCH ZÁHONECH. Doba použitelnosti: 3 roky od data výroby.
DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis