Tefal FV 9844 E0

napařovací, příkon 3200 W, žehlicí deska Durilium AirGlide Autoclean s palladiem, unikátní filtr mikročástic vodního kamene, parní ráz 250 g/min, variabilní pára až 60 g/min, nastavení Automatic Steam: volí správné množství páry pro každý druh oděvů, svis
Tefal FV 9844 E0
-33 %
Doprava zdarma
Tefal FV 9844 E0
Tefal FV 9844 E0
Běžná cena s DPH 3 899 Kč 2 599 Kč 2 148 Kč bez DPH
Cena po registraci:2 547 Kč s DPH
Skladem > 10 ks
středa 4. srpnaPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:úterý 3. srpna (3 ks)Osobně v Trutnově - Náchodská:úterý 3. srpna (9 ks)
Předpokládané termíny doručení
Kód0368567VýrobceTEFALZáruka24 měsíců

Tefal Ultimate Pure FV9844E0

  • Příkon 3200 W pro rychlé zahřátí a vysoce účinné žehlení
  • Parní ráz 250 g/min
  • Variabilní pára 60 g/min
  • Unikátní systém filtrování mikročástic vodního kamene
  • Žehlící plocha Durilium AirGlide Autoclean
  • Automatické upozornění na nutnost vyčistit filtr mikročástic vodního kamene
  • Funkce Anti-drip
  • Automatické vypnutí

Mimořádně výkonná napařovací žehlička

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure FV9844E0 poskytuje mimořádný parní výkon se skvělým výsledkem. Představuje tak prvotřídního pomocníka v péči o vaše prádlo. Unikátní Micro Calc Filtr zabraňuje vzniku skvrn od vodního kamene na prádle a je zárukou dokonalých výsledků. Veškerá pára prochází exkluzivním systémem filtru mikročástic vodního kamene, který odstraňuje vodní kámen a brání tak vzniku usazenin nebo skvrn.

  • Nádržka na vodu o objemu 350 ml pohodlně vystačí i na dlouhé žehlení.

Žehlička obdařena silou čisté páry

Príkon 3000 W umožňuje rychlé zahřátí a variabilní parní výkon až 60 g/min zajišťuje vysoce účinné žehlení. Parní ráz 250 g/min zároveň zajišťuje dostatečně silný účinek, takže si poradí i s nejodolnějšími záhyby. 

Správné množství páry pro každý druh tkaniny

Díky funkci Automatic Steam si nemusíte dělat starosti s volbou správného množství páry. Stačí si vybrat teplotu odpovídající druhu prádla, které žehlíte, a žehlička se o zbytek postará sama.

  • Funkce Anti-drip brání odkapávání vody během žehlení a vzniku skvrn na prádle.

Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean

Technologie Durilium AirGlide přináší nejlepší kluznost pro rychlé a snadné žehlení. Zajišťuje optimální rozptyl páry pro vysoce účinné žehlení. Katalytický povrch Autoclean vyvinutý značkou Tefal pomáhá udržovat žehlící plochu bez skvrn a v dokonalém stavu.

Automatické vypnutí pro zvýšenou bezpečnost

Pokud právě se žehličkou nepracujete nebo ji necháte omylem zapnutou, automaticky se vypne. Pokud zůstane stát ve vertikální poloze vypne se za 8 minut, pokud ji necháte stát na žehlící ploše, trvá její vypnutí jen 30 sekund.

VýrobceTEFAL
DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis