Toaletní papír Tork Premium Extra Soft T2 v Mini Jumbo roli, 3 vrstvy, 12ks

Toaletní papír Tork - Mini Jumbo role, 2 vrstvy. Nejkvalitnější a nejjemnější toaletní papír v Jumbo roli. Vhodné pro exklusivní toalety, kde kvalita je na prvním místě.
Toaletní papír Tork Premium Extra Soft T2 v Mini Jumbo roli, 3 vrstvy, 12ks
-8 %
Toaletní papír Tork Premium Extra Soft T2 v Mini Jumbo roli, 3 vrstvy, 12ks
Toaletní papír Tork Premium Extra Soft T2 v Mini Jumbo roli, 3 vrstvy, 12ks
Běžná cena s DPH 1 437 Kč 1 329 Kč 1 098 Kč bez DPH
Cena po registraci:1 302 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
na dotaz
na dotazPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:na dotazOsobně v Trutnově - Náchodská:na dotaz
Předpokládané termíny doručení
Kód0483586Záruka24 měsíců
Toaletní papír Tork - Mini Jumbo role, 2 vrstvy. Nejkvalitnější a nejjemnější toaletní papír v Jumbo roli. Vhodné pro exklusivní toalety, kde kvalita je na prvním místě. Lidé požadují toalety s vysokou úrovní komfortu a spolehlivosti všude tam, kde pracují, baví se či nakupují. Nabídka toaletního papíru Tork zahrnuje celou řadu papíru v různých formátech a velikostech, od jumbo rolí pro ta nejfrekventovanější místa až po konvenční toaletní papír pro všechny typy toalet. Vhodné pro velmi frekventovaná místa. Dobrá kvalita.

Věděli jste Tork Extra Soft toaletní papír Mini Jumbo role Premium:
Luxusní, mimořádně jemný hygienický papír s vysokou bělostí pro trvalý dojem

Vysoká kapacita: snižuje nároky na údržbu a riziko, že papír dojde
Atraktivní dekorativní potisk: cílem je vytvořit mimořádný dojem

Parametry:

Systém: T2
Užitek: toaletní papír Tork - Jumbo mini role, 600 útržků, délka útržku 20cm
Barva: bílá
Materiál: prvotřídní celulóza
Počet vrstev: 3
Délka: 120 m
Průměr: 19 cm
Váha: 7.14 kg
Balení obsahuje: 12 ks

Prodej pouze celého balení!

Do řady Premium patří výrobky nejvyšší kvality. Řada Premium dispouje škálou výrobků, které splňují nejvyšší očekávání zákazníků. Náplně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou výjimečné svou jemností či měkkostí nebo skvělou absorpcí tekutin. Vysoká kvalita výrobků Premium znamená nižší spotřebu a vysoký komfort pro uživatele.

Tork je globální značkou skupiny Essity. Skupina Essity je globálním výrobcem a dodavatelem produktů osobní hygieny, hygienického papíru a výrobků ze dřeva ve více než 100 zemích světa. V portfoliu společnosti Essity naleznete mnoho známých značek, např. Tork, Lotus, Libero, Libresse, Tena, Zewa, Nosotras, Saba, Tempo a Vinda atd.

Nabízí vám sortiment produktů značky Tork, zajišťující úklid, čištění a hygienu v průmyslovém provozu, ve zdravotnických a stravovacích zařízeních a na veřejných toaletách. Díky dokonalé znalosti potřeb zákazníků a dlouholetým zkušenostem v oblasti hygieny, má značka Tork vedoucí postavení v mnoha segmentech provozu.

Tork je přední světová značka produktů pro hygienu na pracovišti.

Produkty Tork jsou zárukou skvělého zážitku pro uživatele a pohodlné správy a obsluhy pro kupujícího – od papírových ručníků na toaletách a umývárnách v nemocnicích až po zásobníky na ubrousky v restauracích.
DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis