Zásobník Tork Elevation Mini M1 na papírové ručníky v miniroli, černý

Plastový zásobník na mini role se středovým odvíjením, systém M1. Umožňuje snadnou manipulaci jednou rukou, ideální pro prostory, kde se kombinuje utírání rukou s utíráním povrchů - například při přípravě potravin nebo v laboratořích.
Zásobník Tork Elevation Mini M1 na papírové ručníky v miniroli, černý
-9 %
Běžná cena s DPH 1 029 Kč 941 Kč 778 Kč bez DPH
Cena po registraci:922 Kč s DPH
skladem ext.
pondělí 21. červnaPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:pátek 18. červnaOsobně v Trutnově - Náchodská:pátek 18. června
Předpokládané termíny doručení
Kód0483598Záruka24 měsíců
Plastový zásobník na mini role se středovým odvíjením, systém M1. Umožňuje snadnou manipulaci jednou rukou, ideální pro prostory, kde se kombinuje utírání rukou s utíráním povrchů - například při přípravě potravin nebo v laboratořích. Poloprůhledné okýnko usnadňuje přehled o zásobě papírů.

Zásobníky Tork jsou navrženy pro nejrůznější prostředí veřejných toalet. Díky neobyčejnému propojení designu a funkčnosti zajištují snadné používání jak pro návštěvníky toalet, tak pro pracovníky údržby. Snadná montáž - díky vyrovnávacímu zařízení, které napomáhá správné instalaci. Zásobník je možné otevřít dvěma způsoby - klíčkem (pro veřejné prostředí), nebo v neuzamčeném režimu pouze stisknutím zámku.

Věděli jste Zásobník na role se středovým odvíjením Tork Mini:
Lepší celková hygiena díky snadnému čištění
Flexibilní mechanismus zamykání pomáhá bránit zneužití
Lze jej snadno používat jednou rukou
Volné odvíjení pro flexibilitu a kontrolu křížové kontaminace

Parametry:

Systém: M1
Užitek: Plastový zásobník Tork na mini role se středovým odvíjením
Barva: černá
Materiál: ABS plast
Šířka: 17,4 cm
Výška: 32,1 cm
Hloubka: 16,5 cm
Váha: 0,95 kg

Tork Elevation je řada elegantních a funkčních zásobníků s moderním vzhledem. Zásobníky Tork Elevation získaly prestižní ocenění za produktový design iF a Red Dot.

Výhody řady Tork Elevation:

Průhledná okénka indikují, kdy je čas naplnění.
Jedinečný a funkční zámek s dvojitým nastavením pro zajištění bezpečnosti a flexibility.
Snadná montáž pomocí vestavěného vyrovnávacího zařízení na velkých zásobnících.
Díky zaoblené formě je omezené usazování prachu - snadná údržba.
Široká škála velikostí a možností.

Tork je globální značkou skupiny Essity. Skupina Essity je globálním výrobcem a dodavatelem produktů osobní hygieny, hygienického papíru a výrobků ze dřeva ve více než 100 zemích světa. V portfoliu společnosti Essity naleznete mnoho známých značek, např. Tork, Lotus, Libero, Libresse, Tena, Zewa, Nosotras, Saba, Tempo a Vinda atd.

Nabízí vám sortiment produktů značky Tork, zajišťující úklid, čištění a hygienu v průmyslovém provozu, ve zdravotnických a stravovacích zařízeních a na veřejných toaletách. Díky dokonalé znalosti potřeb zákazníků a dlouholetým zkušenostem v oblasti hygieny, má značka Tork vedoucí postavení v mnoha segmentech provozu.

Tork je přední světová značka produktů pro hygienu na pracovišti.

Produkty Tork jsou zárukou skvělého zážitku pro uživatele a pohodlné správy a obsluhy pro kupujícího – od papírových ručníků na toaletách a umývárnách v nemocnicích až po zásobníky na ubrousky v restauracích.
DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis