Zásobník Tork Performance M1 na papírové ručníky v miniroli, tyrkys

Plastový zásobník na mini role se středovým odvíjením pro prostory s vysokou kapacitou a omezeným pracovním prostorem. Vhodné zejména pro oblast strojírenství a průmyslu, kde jsou zvýšené nároky na hygienu.
Zásobník Tork Performance M1 na papírové ručníky v miniroli, tyrkys
-6 %
Zásobník Tork Performance M1 na papírové ručníky v miniroli, tyrkys
Zásobník Tork Performance M1 na papírové ručníky v miniroli, tyrkys
Běžná cena s DPH 992 Kč 936 Kč 774 Kč bez DPH
Cena po registraci:917 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
na dotaz
na dotazPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:na dotazOsobně v Trutnově - Náchodská:na dotaz
Předpokládané termíny doručení
Kód0483617Záruka24 měsíců
Zásobník na role Tork® Mini se středovým odvíjením v designu Performance představuje kompaktní řešení pro profesionální prostředí, kde je zapotřebí utírání rukou i povrchů. Utírejte povrchy rychle. Funkce neomezeného přísunu umožňuje uživatelům dávkování přesně podle jejich potřeb. Tork Performance představuje příští generaci zásobníků pro profesionální utírání. Správná kombinace zásobníků a utěrek zvýší produktivitu a současně sníží vaše celkové provozní náklady.

Plastový zásobník na papírové ručníky v mini roli je vhodný zejména pro oblast strojírenství a průmyslu, kde jsou zvýšené nároky na hygienu. Ozubení vyrobené z pevného plastu, je pevné a zároveň bezpečné. Uzavíratelný zásobník chrání utěrky před nečistotami a zabraňuje proniknutí vody, což zlepšuje jeho hygienické vlastnosti.
Neustálý posuv nebo výdej po jednotlivých útržcích v závislosti na vašich potřebách.

Věděli jste Zásobník na role se středovým odvíjením Tork Mini:
Lepší celková hygiena díky snadnému čištění
Flexibilní mechanismus zamykání pomáhá bránit zneužití
Lze jej snadno používat jednou rukou
Volné odvíjení pro flexibilitu a kontrolu křížové kontaminace


Parametry:


Systém: M1
Užitek: Zásobník na papírové ručníky v mini roli TORK se středovým odvíjením
Barva: bílo-tyrkysová
Materiál: ABS plast + MABS
Šířka: 19,3 cm
Výška: 33,3 cm
Hloubka: 17,2 cm
Váha: 1,09 kg

Produktová řada zásobníků Tork Performance byla společností Tork uvedena na trh vroce 2010.

Je to první řada speciálně navržených zásobníků papírových ručníků a čisticích utěrek pro profesionální použití. Pomáhá pracovníkům zachovat profesionální vzhled a pořádek v průmyslovém závodě. Řada Performance je ideální pro oblast strojírenství a průmyslu, produkty využije automechanik i strojník.

Řada Performance je vhodná do prostorů s vysokou frekvencí používání. Tork je globální značkou skupiny Essity. Skupina Essity je globálním výrobcem a dodavatelem produktů osobní hygieny, hygienického papíru a výrobků ze dřeva ve více než 100 zemích světa. V portfoliu společnosti Essity naleznete mnoho známých značek, např. Tork, Lotus, Libero, Libresse, Tena, Zewa, Nosotras, Saba, Tempo a Vinda atd.

Nabízí vám sortiment produktů značky Tork, zajišťující úklid, čištění a hygienu v průmyslovém provozu, ve zdravotnických a stravovacích zařízeních a na veřejných toaletách. Díky dokonalé znalosti potřeb zákazníků a dlouholetým zkušenostem v oblasti hygieny, má značka Tork vedoucí postavení v mnoha segmentech provozu.

Tork je přední světová značka produktů pro hygienu na pracovišti.

Produkty Tork jsou zárukou skvělého zážitku pro uživatele a pohodlné správy a obsluhy pro kupujícího – od papírových ručníků na toaletách a umývárnách v nemocnicích až po zásobníky na ubrousky v restauracích.
DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis