Adler AD1171

Adler AD1171
720 Kč 595 Kč bez DPH
Cena po registraci:706 Kč s DPH
Skladem 2 ks
pátek 18. červnaPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:zítra (2 ks)Osobně v Trutnově - Náchodská:zítra
Předpokládané termíny doručení
Kód0473786Záruka24 měsíců

Poslech hudby-to je jeden z nejvíce dobrých způsobů, jak zlepšit si chvíle strávené v domě. Oblíbené písničky zvyšují naši náladu a uklidnit nervy už po prvních několika tóny. Výběr rádio-to je dnes snadný úkol, protože na trhu existuje mnoho modelů, které jsou vybaveny celou řadu zařízení, které dělají poslech hudby profesionální hobby. Dnes doporučujeme vám retro rádio s Bluetooth ADLER AD 1171, který uspokojí i těch nejnáročnějších vášnivé hudby, ale i milovníky dekorace interiéru.

Styl retro, ideální řešení pro každý interiér

Samozřejmě, to, co odlišuje náš produkt-jedná se o originální design a vzhled, který se hodí jak pro obývací pokoj, zařízený v souladu s přírodou, nádherným výhledem na kuchyni, tak v útulné ložnici. Retro odkazuje na приемникам, jaké jsme viděli v pokojích našich maminek a babiček. Přirozeně vypadá, dřevěné pouzdro, stylové úpravy knoflíky jsou umístěny na snadno přístupném místě, stejně jako původní nožičky nám umožní vzpomenout dávných časů. Na přední straně rádia najdete regulátor a ukazatel frekvenční pásmo AM/FM, přepínač zapnuto/vypnuto a ovládání hlasitosti v jednom, led a knoflík ovládání frekvence. Vestavěný s této strany reproduktor poskytuje vysoce kvalitní zvuk. Malé rozměry umožňují snadné přesunout přijímač s místa na místo. Nicméně vzhled je jedna věc, ale to, co se skrývá uvnitř vysoce kvalitní skříně-to je jiná.

Neatraktivní, ale přesto moderní

Rádio-je, především, zdroj hudby a informací, ale je dobré, když můžeme použít další funkce, pouštět na nákup konkrétní model. Naše rádio vybavené zbývá možnost propojení s externími zařízeními pomocí Bluetooth. To znamená, že můžeme použít rádio pro poslech hudby, kterou jsme na svém telefonu nebo v cloudu. Jednoduše zapněte rádio a nastavte přepínač do polohy BT a zapnout Bluetooth v telefonu nebo jiném mobilním zařízení, ze kterého používáme. Když se obě zařízení najdou, uslyšíte charakteristický zvukový signál a indikátor změní barvu na modrou a už si můžete vychutnat své oblíbené písně. Rádio je regulátor pro nastavení nízké nebo vysoké frekvence, které vám umožní nastavit kvalitu zvuku pro převládající podmínky v interiéru.

  • EAN: 5902934835688
  • Záruka: záruka 24 měsíců průměr
  • Kód dodavatele: AD1171
  • Rozsahy: AM
  • Speciální funkce: Bluetooth, Regulátor nízkých / vysokých kmitočtů Ukazatel
  • Příslušenství v ceně: Návod
  • Barva: Hnědá
  • Hmotnost: 0.142 kg
Distribucecz
Parametry a specifikace
Popis