Optický

Cena a štítky
103 produktů
SAV 115-015 Opt.k.Toslink M-M PG SENCOR
Kód:35020208

SAV 115-015 Opt.k.Toslink M-M PG SENCOR

159 Kč
159 Kč
akční cena
Skladem 5 ks

Toslink konektor - Toslink konektor Optický kabel Pozlacený Průměr: 5mm Délka: 1,5m Balení: blistr

SAV 115-008 Opt.k.Toslink M-M PG SENCOR
Kód:35020207

SAV 115-008 Opt.k.Toslink M-M PG SENCOR

129 Kč
129 Kč
akční cena
Skladem > 5 ks

Optický kabel, Toslink konektor - Toslink konektor, pozlacený, prům.4mm, délka 0,8m, balení blistr

Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 10m MM
Kód:0482341

Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 10m MM

265 Kč
265 Kč
akční cena
Externí sklad - na objednávku
Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche). Kabel typu 50/125 disponuje ...
Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 3m SM
Kód:0480979

Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 3m SM

110 Kč
110 Kč
akční cena
Externí sklad - na objednávku
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pr...
Patch kabel optický simplex LC-LC 09/125 15 m SM
Kód:0482335

Patch kabel optický simplex LC-LC 09/125 15 m SM

163 Kč
163 Kč
akční cena
Externí sklad - na objednávku
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou HUB, media konvertor, pra...
Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 1m SM
Kód:0488323

Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 1m SM

105 Kč
105 Kč
akční cena
Externí sklad - na objednávku
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení jako jsou: HUB, media konvertor, pra...
Patch kabel optický duplex SC-SC 09/125 7 m SM
Kód:0482318

Patch kabel optický duplex SC-SC 09/125 7 m SM

180 Kč
180 Kč
akční cena
na dotaz
Optický patch kabel typu 09/125 je dlouhý 7 m a je určený k propojení aktivních zařízení (switche). ...
Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 20 m SM
Kód:0482324

Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 20 m SM

176 Kč
176 Kč
akční cena
na dotaz
Optický patch kabel typu 09/125 je dlouhý 20 m a je určený k propojení aktivních zařízení (switche)....
Patch kabel optický duplex LC-LC 62,5/125 1m MM
Kód:0482344

Patch kabel optický duplex LC-LC 62,5/125 1m MM

214 Kč
214 Kč
akční cena
na dotaz
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pr...
Patch kabel optický duplex LC-ST 09/125 5m SM
Kód:0480976

Patch kabel optický duplex LC-ST 09/125 5m SM

211 Kč
211 Kč
akční cena
na dotaz
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pr...
Patch kabel optický duplex ST-ST 09/125 2m SM
Kód:0480966

Patch kabel optický duplex ST-ST 09/125 2m SM

180 Kč
180 Kč
akční cena
na dotaz
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pr...
Patch kabel optický simplex LC-SC 09/125 3m SM
Kód:0480971

Patch kabel optický simplex LC-SC 09/125 3m SM

71,0 Kč
71,0 Kč
akční cena
na dotaz
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pr...
Patch kabel optický duplex SC-SC 09/125 10m SM
Kód:0482321

Patch kabel optický duplex SC-SC 09/125 10m SM

167 Kč
167 Kč
akční cena
na dotaz
Kabel typu 09/125 disponuje délkou 10 m. Na konci kabelu naleznete konektor SC-SC. Optický patch kab...
Patch kabel optický duplex LC-ST 62,5/125 5m MM
Kód:0480936

Patch kabel optický duplex LC-ST 62,5/125 5m MM

278 Kč
278 Kč
akční cena
na dotaz
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pr...
Patch kabel optický duplex LC-SC 50/125 5m MM
Kód:0480952

Patch kabel optický duplex LC-SC 50/125 5m MM

200 Kč
200 Kč
akční cena
na dotaz
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pr...
Patch kabel optický duplex ST-SC 09/125 10m SM
Kód:0482316

Patch kabel optický duplex ST-SC 09/125 10m SM

267 Kč
267 Kč
akční cena
na dotaz
Kabel typu 09/125 disponuje délkou 10 m. Na konci kabelu naleznete konektor ST-SC. Optický patch kab...
Patch kabel optický duplex LC-ST 50/125 2m MM
Kód:0480954

Patch kabel optický duplex LC-ST 50/125 2m MM

192 Kč
192 Kč
akční cena
na dotaz
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pr...
Patch kabel optický duplex ST-ST 50/125 1m MM
Kód:0480945

Patch kabel optický duplex ST-ST 50/125 1m MM

189 Kč
189 Kč
akční cena
na dotaz
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pr...
Patch kabel optický simplex LC-LC 09/125 1m SM
Kód:0480977

Patch kabel optický simplex LC-LC 09/125 1m SM

62,0 Kč
62,0 Kč
akční cena
na dotaz
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pr...
Patch kabel optický duplex SC/APC-SC/APC 09/125 2m SM
Kód:0482326

Patch kabel optický duplex SC/APC-SC/APC 09/125 2m SM

130 Kč
130 Kč
akční cena
na dotaz
Optický patch kabel typu 09/125 je dlouhý 2 m a je určený k propojení aktivních zařízení (switche). ...
Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 15 m SM
Kód:0482322

Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 15 m SM

145 Kč
145 Kč
akční cena
na dotaz
Optický patch kabel typu 09/125 je dlouhý 15 m a je určený k propojení aktivních zařízení (switche)....
Patch kabel optický duplex LC-LC 62,5/125 3m MM
Kód:0482346

Patch kabel optický duplex LC-LC 62,5/125 3m MM

216 Kč
216 Kč
akční cena
na dotaz
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pr...
Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 5m SM
Kód:0480964

Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 5m SM

82,0 Kč
82,0 Kč
akční cena
na dotaz
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pr...
Patch kabel optický simplex LC-LC 09/125 7 m SM
Kód:0482333

Patch kabel optický simplex LC-LC 09/125 7 m SM

116 Kč
116 Kč
akční cena
na dotaz
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou HUB, media konvertor, pra...
Patch kabel optický duplex LC-ST 09/125 1m SM
Kód:0480973

Patch kabel optický duplex LC-ST 09/125 1m SM

183 Kč
183 Kč
akční cena
na dotaz
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pr...
Patch kabel optický duplex LC-SC 62,5/125 1m MM
Kód:0480929

Patch kabel optický duplex LC-SC 62,5/125 1m MM

174 Kč
174 Kč
akční cena
na dotaz
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pr...
Patch kabel optický duplex SC-SC 62,5/125 3m MM
Kód:0480919

Patch kabel optický duplex SC-SC 62,5/125 3m MM

208 Kč
208 Kč
akční cena
na dotaz
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pr...
Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 10 m SM
Kód:0482320

Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 10 m SM

101 Kč
101 Kč
akční cena
na dotaz
Optický patch kabel typu 09/125 je dlouhý 10 m a je určený k propojení aktivních zařízení (switche)....
Patch kabel optický duplex LC-ST 09/125 3m SM
Kód:0480975

Patch kabel optický duplex LC-ST 09/125 3m SM

200 Kč
200 Kč
akční cena
na dotaz
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pr...
Patch kabel optický duplex ST-ST 50/125 2m MM
Kód:0480946

Patch kabel optický duplex ST-ST 50/125 2m MM

200 Kč
200 Kč
akční cena
na dotaz
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pr...
1

SAV 115-008 Opt.k.Toslink M-M PG SENCOR

129 KčSAV 115-008 Opt.k.Toslink M-M PG SENCOR

Optický kabel, Toslink konektor - Toslink konektor, pozlacený, prům.4mm, délka 0,8m, balení blistr

2

SAV 115-015 Opt.k.Toslink M-M PG SENCOR

159 KčSAV 115-015 Opt.k.Toslink M-M PG SENCOR

Toslink konektor - Toslink konektor Optický kabel Pozlacený Průměr: 5mm Délka: 1,5m Balení: blistr

3

Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 10m MM

265 KčPatch kabel optický duplex SC-SC 50/125 10m MM
Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche). Kabel typu 50/125 disponuje délkou 10 m. Na konci kabelu naleznete konekt...
4

Patch kabel optický simplex LC-LC 09/125 15 m SM

163 KčPatch kabel optický simplex LC-LC 09/125 15 m SM
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou optický r...
5

Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 3m SM

110 KčPatch kabel optický duplex LC-LC 09/125 3m SM
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický...
6

Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 1m SM

105 KčPatch kabel optický duplex LC-LC 09/125 1m SM
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický ...
7

Patch kabel optický duplex LC-LC 62,5/125 3m MM

216 KčPatch kabel optický duplex LC-LC 62,5/125 3m MM
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický...
8

Patch kabel optický simplex LC-LC 09/125 7 m SM

116 KčPatch kabel optický simplex LC-LC 09/125 7 m SM
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou optický r...
9

Patch kabel optický simplex SC-SC 09/125 5m SM

82,0 KčPatch kabel optický simplex SC-SC 09/125 5m SM
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický...
1

SAV 115-008 Opt.k.Toslink M-M PG SENCOR

129 KčSAV 115-008 Opt.k.Toslink M-M PG SENCOR

Optický kabel, Toslink konektor - Toslink konektor, pozlacený, prům.4mm, délka 0,8m, balení blistr

2

SAV 115-015 Opt.k.Toslink M-M PG SENCOR

159 KčSAV 115-015 Opt.k.Toslink M-M PG SENCOR

Toslink konektor - Toslink konektor Optický kabel Pozlacený Průměr: 5mm Délka: 1,5m Balení: blistr

3

Patch kabel optický duplex SC-SC 62,5/125 2m MM

183 KčPatch kabel optický duplex SC-SC 62,5/125 2m MM
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický...
4

Patch kabel optický duplex SC-SC 62,5/125 3m MM

208 KčPatch kabel optický duplex SC-SC 62,5/125 3m MM
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický...
5

Patch kabel optický duplex SC-SC 62,5/125 5m MM

260 KčPatch kabel optický duplex SC-SC 62,5/125 5m MM
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický...
6

Patch kabel optický duplex ST-SC 62,5/125 1m MM

171 KčPatch kabel optický duplex ST-SC 62,5/125 1m MM
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický...
7

Patch kabel optický duplex ST-SC 62,5/125 2m MM

188 KčPatch kabel optický duplex ST-SC 62,5/125 2m MM
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický...
8

Patch kabel optický duplex ST-SC 62,5/125 3m MM

216 KčPatch kabel optický duplex ST-SC 62,5/125 3m MM
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický...
9

Patch kabel optický duplex ST-SC 62,5/125 5m MM

251 KčPatch kabel optický duplex ST-SC 62,5/125 5m MM
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický...
NejprodávanějšíNovinky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení