}

Patch kabel optický duplex LC-SC 50/125 10m MM

Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche). Kabel typu 50/125 disponuje délkou 10 m. Na konci kabelu naleznete konektor LC-SC.
Patch kabel optický duplex LC-SC 50/125 10m MM
-9 %
Běžná cena s DPH 290 Kč
265 Kč
219 Kč bez DPH
Cena po registraci:260 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
na dotaz
na dotazPřepravní společností:Osobnì v Trutnovì - Horská:na dotazOsobnì v Trutnovì - Náchodská:na dotaz
Předpokládané termíny doručení
Kód0482343Záruka24 měsíců
Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche).

Kabel typu 50/125 disponuje délkou 10 m. Na konci kabelu naleznete konektor LC-SC.

Parametry:
patchcord: duplexní
konektor: LC-SC
typ kabelu: 50/125
délka: 10m

DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení