Patch kabel optický duplex LC-SC 09/125 15m SM

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 15 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory LC-SC.
Patch kabel optický duplex LC-SC 09/125 15m SM
-17 %
Běžná cena s DPH 427 Kč 356 Kč 294 Kč bez DPH
Cena po registraci:349 Kč s DPH
skladem ext.
pátek 25. červnaPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:čtvrtek 24. červnaOsobně v Trutnově - Náchodská:čtvrtek 24. června
Předpokládané termíny doručení
Kód0482339Záruka24 měsíců
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 15 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory LC-SC.

Jednovidové optické vlákno (zkratka SM, anglicky single mode) je druh optického vlákna, který je používán pro přenos dat na větší vzdálenosti (mezi městy, státy, kontinenty). Obecně našla optická vlákna uplatnění v telekomunikacích a pro vysokorychlostní přenosy v Internetu. Na kratší vzdálenosti se používají levnější vícevidová nebo gradientní optická vlákna.

Parametry:

Propojovací kabel: duplexní
Konektor: LC-SC
Typ kabelu: 09 / 125
Délka: 15 m
Typ optického kabelu: SM
DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis