}

Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 10m MM

Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche). Kabel typu 50/125 disponuje délkou 10 m. Na konci kabelu naleznete konektor SC-SC.
Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 10m MM
-8 %
Běžná cena s DPH 290 Kč
267 Kč
220 Kč bez DPH
Cena po registraci:261 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
na dotaz
na dotazPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:na dotazOsobně v Trutnově - Náchodská:na dotaz
Předpokládané termíny doručení
Kód0482341Záruka24 měsíců
Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche).

Kabel typu 50/125 disponuje délkou 10 m. Na konci kabelu naleznete konektor SC-SC.

Parametry:
patchcord: duplexní
konektor: SC-SC
typ kabelu: 50/125
délka: 10m

DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Povolit cookiesNepovolovat cookies