Lis na citrusy

1

SCJ 6050SS lis na citrusy SENCOR

649 KčSCJ 6050SS lis na citrusy SENCOR

Lis na citrusy Vhodný pro přípravu čerstvé šťávy z citrusových plodů (pomerančový džus, citronová šťáva do čaje atp.) Vnější plášť z nerezu Dvě v...

2

Concept CE-3520 lis na citrusy

1 170 KčConcept CE-3520 lis na citrusy
Lis na citrusy Concept CE3520 s příkonem 160 W pracuje na principu pákového mechanismu a je vhodný pro všechny druhy citrusů. Disponuje nádobou o...
3

Concept CE3540 Lis na citrusy, bílý

249 KčConcept CE3540 Lis na citrusy, bílý
Lis na citrusy Concept CE3540 je vybaven 2 lisovacími kužely pro lisování všech druhů citrusů, 1 l nádobou na džus a automatickým zapnutím a vypn...
4

CJB5103W LIS NA CITRUSY BEKO

490 KčCJB5103W LIS NA CITRUSY BEKO
Příkon 40W, auto revers rotace, nádoba na št'ávu 1l, 2 nástavce pro lisování citrusů, plastové sítko
5

HR2738/00 LIS NA CITRUSY PHILIPS

599 KčHR2738/00 LIS NA CITRUSY PHILIPS
příkon 25 W, Classic, kapacita nádoby 0,5 l, prostor pro uložení napájecího kabelu, odnímatelné části lze mýt v myčce nádobí, délka kabelu 1,2 m,...
6

SCJ 1051GR lis na citrusy SENCOR

319 KčSCJ 1051GR lis na citrusy SENCOR

Lis na citrusy Vhodný pro přípravu čerstvé šťávy z citrusových plodů (pomerančový džus, citronová šťáva do čaje atp.) Dvě velikosti lisovacích ku...

7

CJ 3000 WH LIS NA CITRUSY BRAUN

469 KčCJ 3000 WH LIS NA CITRUSY BRAUN
příkon 20 W, kolekce Tribute, nastavitelný podíl dužiny (5 stupňů), automatický start/stop, rotace vpravo i vlevo pro snadnou manipulaci a pro le...
8

EX6153 LIS NA CITRUSY SOLAC - vráceno zákazníkem

259 KčEX6153 LIS NA CITRUSY SOLAC - vráceno zákazníkem

Vráceno zákazníkem. Výrobek používán, nese stopy použití. Je však plně funkční. Bez originální krabice Funkčnost 100% Záruka 24 měsíců   Lis na c...

9

BERLINGERHAUS Lis na citrusy elektrický nerez Black Rose Collection BH-9588

1 295 KčBERLINGERHAUS Lis na citrusy elektrický nerez Black Rose Collection BH-9588

Užijte si čerstvé citrusové šťávy každý den s elektrickým odšťavňovačem Berlingerhaus BH-9588 z kolekce Black Rose. Tento spotřebič je vyroben z ...

1

Concept CE-3520 lis na citrusy

1 170 KčConcept CE-3520 lis na citrusy
Lis na citrusy Concept CE3520 s příkonem 160 W pracuje na principu pákového mechanismu a je vhodný pro všechny druhy citrusů. Disponuje nádobou o...
2

JE 290 LIS NA CITRUSY KENWOOD

619 KčJE 290 LIS NA CITRUSY KENWOOD
S tímto kompaktním lisem na citrusy můžete odšťavňovat všechny druhy citrusových plodů. 40 W výkon odšťavňuje přímo do litrové odměrky, kterou pa...
3

SCJ 6050SS lis na citrusy SENCOR

649 KčSCJ 6050SS lis na citrusy SENCOR

Lis na citrusy Vhodný pro přípravu čerstvé šťávy z citrusových plodů (pomerančový džus, citronová šťáva do čaje atp.) Vnější plášť z nerezu Dvě v...

4

AT 312 LIS NA CITRUSY KENWOOD

990 KčAT 312 LIS NA CITRUSY KENWOOD
AT312 lis na citrusy pro Classic Chefs
5

HR2738/00 LIS NA CITRUSY PHILIPS

599 KčHR2738/00 LIS NA CITRUSY PHILIPS
příkon 25 W, Classic, kapacita nádoby 0,5 l, prostor pro uložení napájecího kabelu, odnímatelné části lze mýt v myčce nádobí, délka kabelu 1,2 m,...
6

SCJ 1051GR lis na citrusy SENCOR

319 KčSCJ 1051GR lis na citrusy SENCOR

Lis na citrusy Vhodný pro přípravu čerstvé šťávy z citrusových plodů (pomerančový džus, citronová šťáva do čaje atp.) Dvě velikosti lisovacích ku...

7

CJ 3000 WH LIS NA CITRUSY BRAUN

469 KčCJ 3000 WH LIS NA CITRUSY BRAUN
příkon 20 W, kolekce Tribute, nastavitelný podíl dužiny (5 stupňů), automatický start/stop, rotace vpravo i vlevo pro snadnou manipulaci a pro le...
8

HR2744/40 LIS NA CITRUSY PHILIPS

699 KčHR2744/40 LIS NA CITRUSY PHILIPS
příkon 25 W, Cucina, kapacita nádoby 0,6 l, oddělovač dužiny, úložný prostor pro kabel, odnímatelné části lze mýt v myčce nádobí, délka kabelu 1,...
9

800 CP Lis na citrusy SAGE

5 829 Kč800 CP Lis na citrusy SAGE

Nerezové filtry pro šťávu správné konzistence Praktické uzavírání hubice pro výpust šťávy Patentované sklopné rameno Bezpečnostní systém Pro snad...

NejprodávanějšíNovinky
30 produktů
Concept CE-3520 lis na citrusy
Kód:0180051

Concept CE-3520 lis na citrusy

1 170 Kč
1 170 Kč
akční cena
Skladem v Trutnově 2 ks
Lis na citrusy Concept CE3520 s příkonem 160 W pracuje na principu pákového mechanismu a je vhodný p...
Doprava zdarma
SCJ 6050SS lis na citrusy SENCOR
Kód:40032484

SCJ 6050SS lis na citrusy SENCOR

649 Kč
649 Kč
akční cena
Skladem v Trutnově 1 ks

Lis na citrusy Vhodný pro přípravu čerstvé šťávy z citrusových plodů (pomerančový džus, citronová šť...

Doprava zdarma
Concept CE3540 Lis na citrusy, bílý
Kód:0695348

Concept CE3540 Lis na citrusy, bílý

249 Kč
249 Kč
akční cena
Skladem v Trutnově > 10 ks
Lis na citrusy Concept CE3540 je vybaven 2 lisovacími kužely pro lisování všech druhů citrusů, 1 l n...
Doprava zdarma
CJB5103W LIS NA CITRUSY BEKO
Kód:0868579

CJB5103W LIS NA CITRUSY BEKO

490 Kč
490 Kč
akční cena
Skladem v Trutnově 2 ks
Příkon 40W, auto revers rotace, nádoba na št'ávu 1l, 2 nástavce pro lisování citrusů, plastové sítko
Doprava zdarma
Pákový lis na citrusy - elektrický - DOMO DO9269J, Objem: 0,46 l, Příkon: 160 W
Kód:0881842

Pákový lis na citrusy - elektrický - DOMO DO9269J

889 Kč
889 Kč
akční cena
Externí sklad
Elektrický pákový lis na citrusy s výkonným moterem 160 W. Kompletně rozebíratelný pro snadnou údržb...
Doprava zdarma
Lauben Electric Citrus Juicer 110WT
Kód:LBNECJ110WT

Lauben Electric Citrus Juicer 110WT (LBNECJ110WT)

1 199 Kč
1 199 Kč
akční cena
Externí sklad
<p>Lis na citrusy elektrický, příkon 160 W, univerzální lisovací kužel, tichý provoz, nerezový filtr...
Doprava zdarma
BERLINGERHAUS Elektrický lis na citrusy Taupe Collection BH-9719
Kód:0960521

BERLINGERHAUS Elektrický lis na citrusy Taupe Collection BH-9719

615 Kč
615 Kč
akční cena
Externí sklad

Stylový elektrický lis citrusů v elegantní nerezově šdohnědé barvě je ideální volbou pro rychlou a p...

Doprava zdarma
EX6153 LIS NA CITRUSY SOLAC - vráceno zákazníkem
Kód:0972056

EX6153 LIS NA CITRUSY SOLAC - vráceno zákazníkem

259 Kč
259 Kč
akční cena
Externí sklad

Vráceno zákazníkem. Výrobek používán, nese stopy použití. Je však plně funkční. Bez originální krabi...

Doprava zdarma
BERLINGERHAUS Lis na citrusy elektrický nerez Black Rose Collection BH-9588
Kód:0919389

BERLINGERHAUS Lis na citrusy elektrický nerez Black Rose Collection BH-9588

1 295 Kč
1 295 Kč
akční cena
Externí sklad

Užijte si čerstvé citrusové šťávy každý den s elektrickým odšťavňovačem Berlingerhaus BH-9588 z kole...

Doprava zdarma
800CP Lis na citrusy SAGE
Kód:0652177

800CP Lis na citrusy SAGE

5 849 Kč
5 849 Kč
akční cena
Externí sklad

Nerezové filtry pro šťávu správné konzistence Praktické uzavírání hubice pro výpust šťávy Patentovan...

Doprava zdarma
Dárek zdarma
AT 312 LIS NA CITRUSY KENWOOD
Kód:40030008

AT 312 LIS NA CITRUSY KENWOOD

990 Kč
990 Kč
akční cena
Externí sklad
AT312 lis na citrusy pro Classic Chefs
Doprava zdarma
BERLINGERHAUS Lis na citrusy elektrický nerez Black Rose Collection BH-9716
Kód:0966708

BERLINGERHAUS Lis na citrusy elektrický nerez Black Rose Collection BH-9716

615 Kč
615 Kč
akční cena
Externí sklad

Lis na citrusy elektrický – Black Rose Collection Začněte den sklenicí čerstvé šťávy, která vás nabi...

Doprava zdarma
HR2744/40 LIS NA CITRUSY PHILIPS
Kód:0233308

HR2744/40 LIS NA CITRUSY PHILIPS

699 Kč
699 Kč
akční cena
Externí sklad
příkon 25 W, Cucina, kapacita nádoby 0,6 l, oddělovač dužiny, úložný prostor pro kabel, odnímatelné ...
Výprodej
Doprava zdarma
DOMO DO9235J
Kód:0555536

DOMO DO9235J

389 Kč
389 Kč
akční cena
Externí sklad
Elektrický lis na citrusy s odnímatelnou nádobou 1,2 l. Lze lisovat do nádoby i do sklenice. 2 lisov...
Doprava zdarma
BERLINGERHAUS Elektrický lis na citrusy Matte Green Collection BH-9720
Kód:0960522

BERLINGERHAUS Elektrický lis na citrusy Matte Green Collection BH-9720

615 Kč
615 Kč
akční cena
Externí sklad

Tento elektrický lis citrusů v nerezové a zelené barvě je ideální volbou pro všechny, kdo si chtějí ...

Doprava zdarma
BXCJ350E LIS NA CITRUSY BLACK&amp;DECKER
Kód:0871385

BXCJ350E LIS NA CITRUSY BLACK&DECKER

1 230 Kč
1 230 Kč
akční cena
Externí sklad
kapacita 400 ml, tělo z nerezové oceli, hliníkové lisovací rameno a lisovací kryt z nerezové oceli, ...
Doprava zdarma
BERLINGERHAUS Elektrický lis na citrusy Leonardo Collection BH-9718
Kód:0960520

BERLINGERHAUS Elektrický lis na citrusy Leonardo Collection BH-9718

615 Kč
615 Kč
akční cena
Externí sklad

Stylový elektrický lis citrusů v elegantníkombinaci nerezové a bordó barvě je ideální volbou pro ryc...

Doprava zdarma
CJ 3000 WH LIS NA CITRUSY BRAUN
Kód:0232860

CJ 3000 WH LIS NA CITRUSY BRAUN

469 Kč
469 Kč
akční cena
Externí sklad
příkon 20 W, kolekce Tribute, nastavitelný podíl dužiny (5 stupňů), automatický start/stop, rotace v...
Doprava zdarma
BXCJ30E LIS NA CITRUSY BLACK&amp;DECKER
Kód:0871384

BXCJ30E LIS NA CITRUSY BLACK&DECKER

499 Kč
499 Kč
akční cena
Externí sklad
vysokokapacitní, automatický odšťavňovač v komapktním designu pro snadné skladovánípříkon: 30 W2 nás...
Doprava zdarma
BERLINGERHAUS Lis na citrusy elektrický Burgundy Metallic Line BH-9386
Kód:0887363

BERLINGERHAUS Lis na citrusy elektrický Burgundy Metallic Line BH-9386

655 Kč
655 Kč
akční cena
Externí sklad

- elektrický lis na citrusy Vám usnadní vymačkávání ovocných šťáv - lis velmi rychle a efektivně vym...

Doprava zdarma
BXCJ25E LIS NA CITRUSY BLACK&amp;DECKER
Kód:0871383

BXCJ25E LIS NA CITRUSY BLACK&DECKER

448 Kč
448 Kč
akční cena
Externí sklad

Lis na citrusy BLACK&DECKER BXCJ25E Příkon 25 W Transparentní nádoba Objem 350 ml Snadno nastaviteln...

SCJ 1051GR lis na citrusy SENCOR
Kód:41004196

SCJ 1051GR lis na citrusy SENCOR

319 Kč
319 Kč
akční cena
Externí sklad

Lis na citrusy Vhodný pro přípravu čerstvé šťávy z citrusových plodů (pomerančový džus, citronová šť...

BERLINGERHAUS Lis na citrusy elektrický nerez Matte Black Collection BH-9724
Kód:0919408

BERLINGERHAUS Lis na citrusy elektrický nerez Matte Black Collection BH-9724

1 195 Kč
1 195 Kč
akční cena
Externí sklad

Objevte eleganci a praktičnost s elektrickým citrusovým odšťavňovačem Berlingerhaus BH-9724 z kolekc...

Doprava zdarma
CP 3535 LIS NA CITRUSY SEVERIN
Kód:0871276

CP 3535 LIS NA CITRUSY SEVERIN

538 Kč
538 Kč
akční cena
Externí sklad

Lis na citróny SEVERIN CP 3535 Příkon 85 W Objem 1 l Spouštění automaticky zatlačením na kužel Prakt...

HR2738/00 LIS NA CITRUSY PHILIPS
Kód:41000976

HR2738/00 LIS NA CITRUSY PHILIPS

599 Kč
599 Kč
akční cena
Externí sklad
příkon 25 W, Classic, kapacita nádoby 0,5 l, prostor pro uložení napájecího kabelu, odnímatelné část...
Doprava zdarma
EX6153 LIS NA CITRUSY SOLAC
Kód:0869373

EX6153 LIS NA CITRUSY SOLAC

506 Kč
506 Kč
akční cena
Externí sklad

Lis na citrusy SOLAC EX6153 Výkon 40 W Objem 700 ml Nastavitelný regulátor buničiny 2 kužely různých...

Doprava zdarma
Concept CE-3510
Kód:250368958

Concept CE-3510

249 Kč
249 Kč
akční cena
na dotaz

Popis produktu Nastavení hustoty šťávy: NE Objem nádoby na šťávu (ml): 600 Obousměrný chod: ANO Pří...

Doprava zdarma
JE 290 LIS NA CITRUSY KENWOOD
Kód:40030091

JE 290 LIS NA CITRUSY KENWOOD

619 Kč
619 Kč
akční cena
na dotaz
S tímto kompaktním lisem na citrusy můžete odšťavňovat všechny druhy citrusových plodů. 40 W výkon o...
Výprodej
Doprava zdarma
800 CP Lis na citrusy SAGE
Kód:0293971

800 CP Lis na citrusy SAGE

5 829 Kč
5 829 Kč
akční cena
na dotaz

Nerezové filtry pro šťávu správné konzistence Praktické uzavírání hubice pro výpust šťávy Patentovan...

Doprava zdarma
BCP 600 Lis na citrusy SAGE
Kód:0294008

BCP 600 Lis na citrusy SAGE

3 499 Kč
3 499 Kč
akční cena
na dotaz

Lis na citrusové plody Praktické uzavírání hubice pro výpust šťávy Patentované sklopné rameno Bezpeč...

Výprodej
Doprava zdarma
Dárek zdarma
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení