Patch kabel optický duplex LC-ST 09/125 2m SM

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory LC-ST.
Patch kabel optický duplex LC-ST 09/125 2m SM
-15 %
Běžná cena s DPH 225 Kč
191 Kč
158 Kč bez DPH
Cena po registraci:187 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
na dotaz
na dotazPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:na dotazOsobně v Trutnově - Náchodská:na dotaz
Předpokládané termíny doručení
Kód0480974Záruka24 měsíců
Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory LC-ST.

Jednovidové optické vlákno (zkratka SM, anglicky single mode) je druh optického vlákna, který je používán pro přenos dat na větší vzdálenosti (mezi městy, státy, kontinenty). Obecně našla optická vlákna uplatnění v telekomunikacích a pro vysokorychlostní přenosy v Internetu. Na kratší vzdálenosti se používají levnější vícevidová nebo gradientní optická vlákna.

Parametry:

Propojovací kabel: duplexní
Konektor: LC-ST
Typ kabelu: 09 / 125
Délka: 2 m
Typ optického kabelu: SM
DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis