}

Převodník TP-Link MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S - Verze 2 (9V)

Převodník TP-Link MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S - Verze 2 (9V)
Doprava zdarma
749 Kč
619 Kč bez DPH
Cena po registraci:734 Kč s DPH
skladem ext.
pondělí 20. prosincePřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:pátek 17. prosinceOsobně v Trutnově - Náchodská:pátek 17. prosince
Předpokládané termíny doručení
Kód0483129Záruka24 měsíců
Rychlý 100 mbps konvertor vybavený SC konektorem a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režimu multi-mode: maximální délka spoje je tedy 2000m. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nechceme např. použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. Oproti modelu TR-932D mu přibyl přední panel s LED diodami a zařízení bylo rozměrově standartizováno pro použití v 19" TP-LINK systémech. Tabulka parametrů: ------------------ LAN port: 10/100 Mbps RJ45 Napájení: 9 V/0,8 A Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u Ostatní: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů Provozní teplota: 0 - 50 °C Přenosová rychlost: 10/100 Mbps Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm Hmotnost: 0,34 kg LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů Vlnová délka: 1310 nm Max. délka spoje: multi-mode 2 km Optický kabel: 50/125 Konektor: SC, RJ45 Přenášené signály: TxD a RxD
DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Povolit cookiesNepovolovat cookies