Převodník TP-Link MC220L Transceiver, 1000TX/1000FX - Verze 2 (9V)

Media konvertor TP-Link MC220L díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Pouze gigabit ethernet, rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.
Převodník TP-Link MC220L Transceiver, 1000TX/1000FX - Verze 2 (9V)
Doprava zdarma
509 Kč 421 Kč bez DPH
Cena po registraci:499 Kč s DPH
skladem ext.
čtvrtek 17. červnaPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:středa 16. červnaOsobně v Trutnově - Náchodská:středa 16. června
Předpokládané termíny doručení
Kód0483135Záruka24 měsíců
Media konvertor TP-Link MC220L díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly.

Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení.
Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. Media konvertor podporuje pouze gigabit ethernet. Rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

Specifikace:


Napájení:  9 V/0,8 A
Normy:  IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Ostatní:  disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
Provozní teplota:  0 – 50 °C
Přenosová rychlost:  1000 Mbps
Rozměry:  94.5 x 73 x 27 mm
Hmotnost:  0,5 kg
LED indikace:  indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Konektor:  SFP, RJ45
DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis