Switch Adex ADS108GRP-1PO Web Smart, 8x GLAN, 7x PoE-in reverzní, 1x PoE-out

Web smart managovatelný gigabitový switch s funkcí reversního PoE. 8x GLAN, 7x PoE-in reverzní, 1x PoE-out. Maximální výkon 20 W. Maximální proud 1 A.
Switch Adex ADS108GRP-1PO Web Smart, 8x GLAN, 7x PoE-in reverzní, 1x PoE-out
Switch Adex ADS108GRP-1PO Web Smart, 8x GLAN, 7x PoE-in reverzní, 1x PoE-out
Switch Adex ADS108GRP-1PO Web Smart, 8x GLAN, 7x PoE-in reverzní, 1x PoE-out
981 Kč 811 Kč bez DPH
Cena po registraci:961 Kč s DPH
Externí sklad - na objednávku
pátek 1. březnaPřepravní společností:Osobně v Trutnově - Horská:středa 28. únoraOsobně v Trutnově - Náchodská:středa 28. února
Předpokládané termíny doručení
Kód0653685Záruka24 měsíců

Adex ADS108GRP-1PO je přímým následníkem populárního AD1000-8GPDM. Jedná se o web smart managovatelný gigabitový switch s funkcí reversního PoE, vyvedený ve velmi kompaktním kovovém těle. Je vybaven osmi gigabitovými porty, z nichž sedm má funkci PoE-in a jeden POE-out.

Díky funci Power over Ethernet, umí porty 1 až 7 automaticky detekovat a přijímat napájení pomocí pasivního poe. V tomto případě se elektrická energie přenáší společně s daty v jednom kabelu. To Vám umožní zcela jednoduše rozšírit síť v místech, kde nejsou k dispozici žádné zásuvky, nebo například při opravě AP. Maximální napětí je 48V. Switch dále dispnuje napájecím konektorem typu jack, určeným například pro napájení GPON OLT, výstupní napětí činí 12V.

Narozdíl od svého předchůdce je tento switch vybaven chipsetem Broadcom. Firmware byl vylepšen na základě požadavků zákazníků, zejména z řad ISP providerů. Obsahuje žádanou funkci No PoE – No Data.

Switch velmi usnadňuje napájení při instalaci v chodbách a zároveň poskytuje širokopásmový přístup pro běžnou domácnost nebo například malý podnik, který má v budově již vedené kabely.

Díky Plug and Play provedení není potřeba žádná instalace ani konfigurace.

Dle potřeby jednoho až sedmi portů, slouží pro napájení switche, který pak může dále napájet další zařízení prostřednictvím pasivního PoE, případně jack konektoru (například ONT jednotky). Využití najde všude tam, kde je potřeba stabilního napájení jednoho zařízení, například v kamerových systémech a při instalacích bezdrátových či optických spojů.

Toto zařízení nelze napájet adaptérem, konektor jack slouží jen pro výstup!

Specifikace

  • Maximální výkon: 20W
  • Maximální proud: 1A
DistribuceCZ
Parametry a specifikace
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení